Magic Places - review

5

Zdecydowanie piękne miejsce! Cisza i spokój wokół, można naprawdę odpocząć od miejskiego zgiełku. Domek idealny dla 4 osób i dużego psa. Świetna baza wypadowa na górskie spacery oraz do Dusznik, Polanicy i Kudowy. Chcemy tam wrócić, może tym razem zimą.


5

The magic place indeed ;-) Wypijesz tu poranną kawę na tarasie z wizytą saren, zjesz wieczorną kolację przy koncercie polnych świerszczy. To naprawdę wyjątkowe miejsce - fajnie urządzone, świetnie położone - rzut kamieniem od Gór Stołowych, Zieleńca. Na pewno tu wrócimy :-)


5

Elegancki domek, ładny wystrój. Bardzo dobra baza wypadowa do Polanicy, w Błędne skały, na Szczeliniec. Wokół spokojna okolica, w oddali krowy, ale nie jest to bezludzie w środku gór, niedaleko widać gospodarstwa i domy. Dla rodziny 2+2 w sam raz. Właściciel miły.


5

Bardzo przyjemne miejsce w pięknej okolicy. Z dala od cywilizacji, łąki, lasy, natura. Bardzo odpoczęliśmy z mężem. Świetny kontakt z właścicielem. Dobre miejsce wypadowe w góry Stołowe i inne atrakcje tego regionu.


Characters left 5000