Dom Geologa - review

5

Super wspominamy swój pobyt w Domu Geologa :) śniadanie można zjeść patrząc na góry i rozkoszując się ciszą, później trekking w górach i wieczorem książka w hamaku. W Domu Geologa jest jeszcze ładniej niż na zdjęciach, zarówno jeśli chodzi o okolicę, jak i o sam dom i pokoje. Dodatkowo gospodarze są bardzo pomocni i na pewno wskażą wiele atrakcji w regionie. Zdecydowanie polecamy!

Host: Agna i Jędrek
2023-06-21

Pięknie dziękujemy (chyba musimy w takim razie lepsze zdjęcia zrobić!) I zapraszamy ponownie!


5

Było świetnie. Gospodarze pomocni i troskliwi. Miejsce klimatyczne i dobry start do wędrowania po masywie Śnieżnika. Pewnie tam jeszcze wrócimy.

Host: Agna i Jędrek
2023-06-21

Pięknie dziękujemy i zapraszamy!


5

Było fantastycznie !!! Jeśli ktoś chce się oderwać od zgiełku zatłoczonych miast, to Dom Geologa spełni takie oczekiwania ! Wspaniała atmosfera, klimat, widoki i przede wszystkim gospodarze ! Polecam !!!

Host: Agna i Jędrek
2023-06-21

Dziękujemy i zapraszamy!


5

Wspaniale zaprojektowane, urządzone i klimatyczne miejsce, doskonały zarówno jako baza wypadowa na cały Dolny Śląsk, miejsce do spokojnego wypoczynku, jak i wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi. Piękny ogród, widoki i całe mnóstwo tras wycieczkowych w okolicy. Dom bardzo wygodny, ze wszelkimi udogodnieniami jakie mogą być potrzebne i komfortową przestrzenią. 10/10!

Host: Agna i Jędrek
2023-06-21

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!


5

Bez wątpienia najważniejszą siłą wspomnień powinno być to, żeby głaskały. Wspomnienie tego wyjazdu z pewnością będzie nas właśnie głaskać. Jeśli szukasz miejsca na uboczu, z oszałamiającym, uroczo niestabilnym z powodu pogody i światła widokiem, jedź tam. Jeśli od restauracyjnych sztamp pstrągowo - para/patogóralskich wolisz sobie w gronie najbliższych posiedzieć przy ognisku, grillu, pogotować coś wspólnie, to jedź tam. Jeśli szukasz bazy wypadowej do klasycznego, oldschoolowego połażenia po tych cudnych okolicach, jedź tam. Jeśli masz ciągoty do miejsc z duszą i lubisz od przekroczenia progu poczuć, jakbyś wszedł do domu, który Ci coś milcząco opowiada, jedź tam. Lato w Domu Geologa mam zaliczone. Pozostały mi jeszcze inne pory roku, inne pogody, inne światła. Muszę tego domu nie raz jeszcze doświadczyć. Ale zalecam też ostrożność. Stamtąd się ciężko wyjeżdża, ale nie to, że dojazd, drogi kręte i wąskie. Po prostu nie chce się stamtąd wyjeżdżać. A najlepiej byłoby tam w ogóle zostać, tylko co wtedy zrobić z tymi dobrymi ludźmi, którzy tym wszystkim kręcą i o Ciebie dbają? Jestem urzeczony, to był doskonały wybór. Znalazłem punkt styku między Domem Geologa i kurortami all inclusive w Hurghadzie. Mianowicie w obu można dokonać żywota. Ale w Hurghadzie stałoby się to pierwszego dnia i to własnoręcznie. A Marianówka 20 to taki adres, że zgrzeczniałbym, odrzucił złe nawyki, żeby żyć jak najbardziej przewlekle tylko po to, by cieszyć się pięknem tego miejsca.

Host: Agna i Jędrek
2022-07-29

Pięknie dziękujemy! To bardzo literacka opinia!


5

Nie pozostaje nic innego jak podpisać się pod poprzednimi komentarzami. Fantastyczne miejsce, mili i pomocni właściciele i ten niesamowity widok na łąki i góry. Absolutnie polecam.

Host: Agna i Jędrek
2022-05-10

Pięknie dziękujemy i zapraszamy ponownie!


5

Dom Geologa jest piękny i pięknie położony. Harmonia architektury i krajobrazu. Dla mnie to bardzo ważne, bo tej harmonii wokół coraz mniej. Ma duży ogród, w którym spokojnie odnajdą się dzieci i taras z widokiem tuż obok kuchni, na którym wspaniale było pić kawę ze wschodzącym słońcem. Za ogrodzeniem jest duża łąka, za nią kawałek lasu i najbliższe szczyty - dom otacza przestrzeń. Przestrzeń niczym ograniczona i wyjątkowa. Słychać ptaki polujące nad tą łąką, po której, jak się okazało, biegają koniki huculskie. Taki mały bonus. Dom i pokoje są przytulne. Urządzone prosto, ale z autentyczną troską o detal. Gospodarze dbają o klimat wnętrza. Można też na nich liczyć, jeśli chodzi o podpowiedzi - gdzie i którędy pójść (także na skróty, przez łąki i ścieżki mniej oficjalne, niekoniecznie szlakiem), gdzie zjeść, co zrobić. Sami są odkrywcami i pomagają odkrywać. Sudety - piękne. Oczywiście.

Host: Agna i Jędrek
2021-10-05

Dziękujemy i zapraszamy!


5

Cóż. Trafiliśmy do Domu Geologa nieco szczęśliwie i na ostatnią chwilę. Poza takimi przyziemnymi kwestiami jak dobre ciśnienie wody pod prysznicem, pełne wyposażenie kuchni, wygodne łóżka, przemiła Gospodyni, czy ogrodowe miejsca odpoczynku z hamakami, warto dodać, że to miejsce re-we-la-cyj-ne - spokój, kawa na tarasie z pięknym widokiem, no i cudny klimat. Miło było!

Host: Agna i Jędrek
2021-07-19

Pięknie dziękujemy i zapraszamy ponownie!