Prywatna Wieś - review

5

niesamowite miejsce:) spokój, cisza, ptaki spiewają, żaby kumkają, ognisko pod gwiazdami, staw rybny - ładne karpie, świetnie wyposażone kuchnie, wygodne łóżka. na prawdę niczego nam nie brakowało. dziękuję.


5

Bardzo nam się podobało. Spontan, last minute, z małymi dziećmi - wszystko zagrało. Miejsce jest naprawdę przepiękne. Inni lokatorzy domków na tej prywatnej wsi żyją sobie ze sobą w symbiozie, naprawdę przemiło było. Myślę, że slowhop zrzesza ludzi o podobnym podejściu i to jest świetna rzecz. Polecam bardzo!

Host: Michal
2023-06-15

Dziękujemy i zapraszamy ponownie. :)


5

Tutaj naprawdę można poczuć prywatność. Dzika droga przez las, a potem już tylko cisza, spokój i prawdziwy relaks. Jednocześnie wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Możesz pobiegać lub pojeździć rowerem po lesie, czy skorzystać z kąpieli w jeziorze. Naprawdę bardzo sprawny kontakt z Gospodarzami.


4

Bardzo dobre miejsce na reset i odcięcie się - od miasta, ludzi, chaosu. Fajny właściciel, do poprawy jakość rowerów, skoro już są;-). Polecam!


4

Prywatna Wieś to naprawdę PRYWATNA WIEŚ - cisza i relaks. Jeżeli chcesz odpocząć, potrzebujesz malowniczej natury, lubisz wycieczki rowerowe, szukasz czystego malowniczego jeziora i masz dość miasta jest to miejsce dla Ciebie. Jeżeli szukasz miejsca na wypoczynek z dziećmi to super miejsce. Jeżeli jest dużo dzieciaków to prywatna wieś daje im wszystko czego potrzebują do zabawy - przestrzeń i bezpieczeństwo. Spędziliśmy wakacje w stodole to piękne wnętrze, super kiedy wieczorem możesz usiąść na kanapie przed kominkiem z herbatą i pogapić się na palący ogień. Spacerowanie po trawie na bosaka gwarantowane, staw,


5

Byłem, spałem, widziałem. Przepiękne położenie miejsca, dużo przestrzeni i zieleni, lasu. Do tego przepiękne wyposażenie, designerskie domku. Warto tam się zatrzymać dla samego designu domku. Przemili gospodarze. Polecam z całego serca. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę.


5

Bardzo fajne miejsce. Bardzo dobre warunki, nieziemskie otoczenie, jest co robić. Już sama łąka obok domu daje dużu odpoczynek i wytchnienie. Blisko do knajp, sklepów. Mnóstwo jezior. Są rowery, co zwiększa możliwości eskapad :) Super fajny właściciel, z którym można się świetnie dogadać.