Deer house - review

5

Świetne miejsce dla ludzi lubiących odrobinę survivalu. Prosta chatka na drzewie, bez prądu i z WC w wychodku na zewnątrz, za to obok również na drzewie jest sauna, a na ziemi balia. Jest też miejsce na ognisko i grilla. Żeby ogrzać chatke lub saunę trzeba samemu porąbać drzewo i wciągnąć je na górę. Dookoła las, cisza i spokój. Jeśli ktoś lubi obcować z naturą w surowych warunkach oraz nie boi się trochę ubrudzic, to absolutnie mu się tu spodoba. My spędziliśmy tu zimowy weekend z minusową temperaturą i było super. Na spacerze widzieliśmy kilka sarenek oraz ślady innych dzikich zwierząt. Polecamy to miejsce bo to extra przygoda.


5

Super pobyt😀polecam każdemu kto potrzebuje całkowitego miejskiego resetu. Niezapomniana "zielona" przygoda w całkowitej ciszy przy blasku wieczornego ogniska🔥.Każdy dzień w tym miejscu to nowa przygoda zaczynająca się od gorącej kawy ☕ na tarasie i promieni słońca🌞 przebijających się prze korony drzew🌲polecamy serdecznie👍


5

Świetne miejsce, gorąco polecam! Brak prądu i bieżącej wody pozwala na chwile pożegnać się ze swoją strefą komfortu, dzięki temu można przeżyć przygodę, która zostanie w pamięci na zawsze.


5

Super miejsce, zarówno fani aktywnego jak i spokojnego odpoczynku znajdą tu coś dla siebie. Idealne na wypad z drugą połówką, nie ma nic lepszego niż nocne kąpiele w gorącej bali pod gwiazdami :)


5

Bardzo fajne miejsce! Dla osób, które lubią naturę i nie boją się mrówek, braku prądu, bieżącej wody a rozpalanie ogniska nie stanowi problemu. Dla dwóch dorosłych osób idealne na krótki wypad :) Przygoda nie do zapomnienia.


Characters left 5000