Mlýn Byňov - review

5

Miejsce jest absolutnie przepiękne. Ogród to wspaniałe miejsce do wypoczynku- grille, stoły z krzesłami, paleniska. Do dyspozycji kuchnia letnia z zastawą i zmywarką oraz możliwość dokupienia przekąsek lub napoi (alkoholowych i bezalkoholowych). Dla dzieci- strumyk płynący przez fragment ogrodu, trampolina, piaskownica z zabawkami, domek na drzewie, łódka na małym stawie. Apartamenty wyposażone we wszystko co potrzebne, w kuchni sprzęty świetnej jakości. Przestronne, wygodne, z kominkiem i zapasem drewna. Mieliśmy przyjemność mieszkać w trzech apartamentach i wszystkie były w wysokim standardzie. Obok funkcjonalności budynek i otoczenia są po prostu bardzo ładne. Jedynym mankamentem jest fakt, że nie można zabrać psa. Byliśmy łącznie w 12 osób i zgodnie stwierdziliśmy, że jest to jedno z nielicznych miejsc, które zostało stworzone z myślą o gościach, a nie biznesie.


5

One of the best places visited - and we’ve been to many! Hosts put heart in what they do, they are responsive, elastic and helpful. The place is beautifully arranged. We’d love to come again!


5

Rewelacyjnie, to mało powiedziane. Jedynie dwa dni, jednak wystarczyło to aby odpocząć w świetnie urządzonej i zadbanej przestrzeni. Właściciele stworzyli przepiękne miejsce, gdzie z jednej strony czuć zaangażowanie i dusze właścicieli, z drugiej Mlyn Bynov zapewnia intymność i dużo wolnej przestrzeni na spędzenie czasu. Pięknie urządzony apartament, wyposażenie ponadstandardowe, zadbano o najmniejsze detale. Świetna baza wypadowa również na Via Ferrate. Polecam i dziękuję za gościnę Sensational, that's an understatement. Only two days, but it was enough to rest in a well-arranged and well-kept space. The owners have created a beautiful place where, on the one hand, you can feel the commitment and soul of the Owners, on the other, the Bynov Mlyn provides intimacy and a lot of free space to spend time. A beautifully decorated apartment, above-standard equipment, with attention to the smallest details. A great base also on via ferrate. I recommend and thank you for your hospitality!!! Krystyna&Robert


5

Wspaniałe miejsce i właściciele! Miejsce jest urządzone w bardzo wysokim standardzie - od progu widać dbałość o najmniejsze detale. Jest pięknie nie tylko w domu i apartamentach ale i również na zewnątrz! PIękny teren, obok szemrze strumień, miejsce i dla rodziców do relaksu i dla dzieci do zabawy. Jednego wieczoru urządziliśmy sobie grila na narazie (przy tarasie jest dodatkowa wspólna, w pełni wyposażona kuchnia przewidziana właśnie dla tych które zechcą grillować). Właściciele niezwykle gościnni i jednocześnie nie narzucający się :) Przepyszne śniadania, trzymały na długi podczas podróży po okolicy, która nawiasem mówiąc jest również piękna i bogata w atrakcje. Niby majówka krótka a odpoczęliśmy bardzo. Dziękujemy! Fantastic place - lovely owners! Beautiful place, all the details are not only beautiful but also functional. Attention to details with the decorum was really visible. It really was a pleasure! The garden is spacious and helps to recharge with places for sun bathing, hearing the simmering of a stream and the birds singing! Our kid also had a lot of fun in the garden! We had very nice bbq (there is a very handy kitchen open to all those who wish to dine outside at the terrace). The owners were very welcoming and thoughtful, and at the same time not ‚overwhelming’ :) We had lots of privacy and the attention exactly when needed. Super tasty breakfast at our door every morning, kept us long going while we were exploring fantastic walk paths and attractions of the neighbourhood. We’ve been there only for a ‚longer weekend’ but we’ve came back very relaxed. Thank you so much for hosting us!