Leśny Apartament Shuuumi Las - review

5

Gdybym miała jednym słowem opisać pobyt w Shuuumi Lesie, powiedziałabym, że jestem ZACH-WY-CO-NA! Otoczenie domku zdecydowanie pomaga się wyciszyć i zrelaksować. Cały dzień można przeleżeć na leżaku, wsłuchując się w śpiew ptaków i szum drzew. Aktywniejsi mogą wskoczyć na rowery i podziwiać największe atrakcje Szwajcarii kaszubskiej. Sam domek urządzony z gustem, bardzo dobrze wyposażony - właściciele zadbali nawet o takie drobiazgi jak zestaw do golenia, czy szczoteczki do zębów dla zapominalskich. Właścicielka przemiła i bardzo pomocna. Aż żal było wyjeżdżać. Na pewno jeszcze odwiedzimy to miejsce :)

Host: Katarzyna
2023-08-29

Bardzo dziękujemy Pani Maju, cieszymy się każdym słowem Pani opinii :)


5

Co można powiedzieć żeby nie przesłodzić :) Może zacznę tak. Cisza, spokój i pełna intymność nie licząc cudownego śpiewu ptaków, pływających kaczek po stawku, MEGA zająca i napotkanego w pobliży borsuka. Aranżacja najbliższej przestrzeni przy domku przemyślana i komfortowa dla każdego rodzaju odpoczynku i relaksu. Wnętrze domku urządzone bardzo gustownie i praktycznie z dbałością o szczegóły by czuć się komfortowo. Jest tam wszystko co potrzebujemy ( i dużo więcej) podczas takiego pobytu. Usytuowanie apartamentu w samym sercu "Szwajcarii Kaszubskiej" daje na możliwości wspaniałych wycieczek z pięknymi widokami. Pani Kasia, ( właścicielka ) przemiła, bardzo kontaktowa osoba. Całość polecam, z 10 możliwych punktów daję 10+... po prostu nie ma się do czego doczepić. Pozdrawiam Panią Kasię i życzę wszystkim odwiedzającym to miejsce podobnych wspomnień :).

Host: Katarzyna
2023-07-03

Dziękujemy ślicznie, czystą radość sprawiali nam Państwo tą opinią :)


5

Cudowne miejsce, wszędzie blisko,piękne widoki. Domek swietnie wyposażony. Polecam w 100%i pozdrawiam przemiłą właścicielkę:)

Host: Katarzyna
2023-04-19

Dziękuję :)