Izerski Horyzont - review

5

Miejsce jest doprawdy ZNA-KO-MI-TE! Pięknie położone, czyste, posiada wszystkie niezbędne udogodnienia i podstawowe sprzęty. Pozwala świetnie wypocząć, stanowi znakomitą bazę wypadową w Karkonosze, Góry Izerskie i Kotlinę Jeleniogórską. Kontakt z obsługą miejsca wzorowy. Można odetchnąć i wypocząć. Serdecznie polecamy!


5

Przepiękna miejscówka na końcu świata! Z okien rozciąga się niezwykła panorama na kotlinę jeleniogórską. Wschody i zachody pagórkami pokrytymi mgłą wyglądają obłędnie. Sam dom (parter + dwa piętra, do tego aż 4 łazienki) ma wszystko co jest potrzebne. Ilość miejsca i ułożenie pokoi jest idealne dla 3 rodzin 2+2. Z dodatkowych atrakcji na pewno warto skorzystać z podgrzewanej drewnem balii oraz grilla/ogniska. Za domem las, obok ścieżki spacerowe i szlaki górskie (jest nawet znakowany niebieski). Podsumowując, można się zakochać w tym miejscu! Polecam.


5

Miejsce niezwykle. Widok powala. Dom komfortowy dla grupy przyjaciół z dziećmi i psami. Tuż obok domu szlak niebieski. Cisza, spokój, słychać tylko ptaki. Bardzo gorąco polecam.


5

Piękny dom w pięknym otoczeniu. Komfortowo zmieści 10 dorosłych osób i pieski, a te wróciły tak szczęśliwe, wybiegane i wychillowane jak nigdy! Zresztą ludzie też mimo krótkiego pobytu. Dom jest kompleksowo wyposażony, każdy znajdzie miejsce dla siebie i nie tylko wewnątrz, bo teren dookoła jest przygotowany na każdą aktywność- ognisko, grill, kąpiel w balii czy śniadanie z widokiem. I właśnie widok to jest jakiś kosmos. Polecamy szczególnie o wschodzie słońca. Gdybym musiała się do czegoś przyczepić to super byłoby mieć więcej podstawowych produktów spożywczych jak cukier, sól, kawa :) Ale to już naprawdę detale.