Stodoła na wypasie - review

5

Nasz pobyt był bardzo udany. Bardzo dobry kontakt z właścicielami zarówno przed przyjazdem, jak i w trakcie pobytu. Samo miejsce rewelacyjne, mnóstwo atrakcji, więc nie ma szans na nudę nawet gdy pogoda nie dopisuje. Czystość i wyposażenie domu na najwyższym poziomie. Dziękujemy za gościnę i serdecznie wszystkim polecamy

Host: Anna
2024-06-07

Dziękujemy bardzo za opinię i pobyt! Jeśli chodzi o ekspres to rozważamy opcje wymiany. Jest kawiarka, ale wiadomo, że nie każdy lubi z niej korzystać :).


5

Stodoła na wypasie to jedno z lepszych miejsc w jakim odpoczęliśmy. moc atrakcji-basen,sauna,ścianka wspinaczkowa,lotki,bilard,ping pong,badminton w domu dawały nam możliwości na aktywne bycie ze sobą,a przestrzeń stodoły pozwalała na niezależność obu rodzinom. Niebo nocą wspaniałe,niedaleko spływ kajakowy,trochę historycznej edukacji w Grunwaldzie,męskie łowienie ryb w niedalekim stawie daje tydzień pełen wrażeń. Gospodarze zadbali nawet o dźwiękoszczelne drzwi w sypialniach co przy 7 osobowej grupie ludzi,w tym dzieciach bardzo ułatwiało zgodne współdzielenie przestrzeni. Kuchnia w pełni wyposażona,łazienki w zupełności wystarczały,salon sprzyjał wylegiwaniu się na kanapach.bardzo przemyślane wnętrze a przy tym estetycznie dopracowane.kolory,światło,ogród dawały nam przyjemności o każdej porze dnia i nocy.czujemy się nasyceni wrażeniami i zregenerowani.wracamy do codzienności wdzięczni,że mogliśmy odpoczywać w tak przyjemnym Domu.

Host: Anna
2022-08-29

Bardzo dziękujemy za opinię! I niezmiernie się cieszymy, że pobyt u nas był tak udany! Zapraszamy oczywiście ponownie!