Artystyka - gospodarstwo ekoturystyczne  - review

5

Spędziliśmy wraz ze znajomymi wspaniały czas w Artystyce. Bardzo klimatyczne miejsce otoczone piękną naturą. Pyszne jedzenie przygotowane z bio prokutków. Szczególnie polecamy skorzstać z sauny :)

Host: Krysia
2023-01-08

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. To wielka radość mieć takich gości jak WY!


5

Spędziłam z mężem, córką i psem 7dni w apartamencie Dziupla. Urocze miejsce, spokój i cisza, przepiękny widok serdecznie polecam.

Host: Krysia
2023-01-08

Cieszymy się bardzo, że znaleźliście u nas to, czego potrzebowaliście! Bardzo dziękujemy za dobre słowa i opinię :)


5

Byłam na warsztatach z wiejskiego spa, tworzyłam własną ceramikę, wielokrotnie wypiekałam pyszny chleb na zakwasie. Systematycznie wracam do Artystyki, pijana miłością do klimatu miejsca, które stworzyli Krysia i Kaj. To nie tylko gratka dla estetów, którzy chcą podróżować w sposób przyjazny środowisku, ale magnes dla super ludzi, którzy przyjeżdżają tam na warsztaty. O jedzeniu nie wspomnę - Kaj chyba w poprzednim życiu serwował potrawy greckim bogom na Olimpie, a iskra boskości wciąż wibruje w jego wyczynach kulinarnych <3 W Artystyce nie ma “pobytów” - są przeżycia!

Host: Krysia
2023-01-08

Przeżycia to są po przeczytaniu tak pięknej recenzji!!! Dziękujemy Kasiu! To prawda, że odwiedzają nas super ludzie <3 I cudowne jest to, że wracają.


Characters left 5000