Chałupa w Złakowie - review

5

Bardzo klimatyczna, przyjemna chałupka i miejsce, polecam 🙂


5

Świetne miejsce na odpoczynek z dala od zgiełku. Urokliwa, drewniana chata, ale wyposażona we wszystko co jest potrzebne. Wygodne, twarde łóżko, miejsce do gotowania i jedzenia, łazienka ze wszystkim co potrzeba (a nawet więcej, bo jest sauna). Najlepsze jest jednak miejsce do odpoczynku na dworze między chatą a stodołą. Można tam przesiedzieć cały dzień i niczego nie brakuje. Wkoło, jak to na wsi, pola do spacerowania, dobre asfalty na jazdę na rowerze, a w 15 minut jest się w Łowiczu, jak się czegoś zapomniało. W Złakowie, dwa sklepy, które były otwarte nawet w dni wolne (weekend majowy). Trzeba pamiętać że jest to drewniana chata, deski skrzypią, drzwi są niskie, a na podwórku latają owady. Jest to też chata na wsi, więc czasem przejedzie traktor, czasem ktoś przejdzie ulicą. Ani razu jednak nie było to uciążliwe. Pani Jadwiga super miła i sympatyczna. Dostosowała się do naszego późnego przyjazdu. Na pewno jest to miejsce do powrotu. Polecamy!

Host: Jadwiga
2024-05-06

Bardzo dziękujemy za opinię :) Było nam bardzo miło Państwa gościć <3 Do zobaczenia!


5

Bardzo przyjemne miejsce na odpoczynek! W środku wsi, ale cicho i spokojnie, z typowymi dla żniw odgłosami maszyn. W samym obiekcie świetna równowaga między oryginalnym starym domem i współczesnymi wygodami. Wyposażenie kuchni zrobiło na nas ogromne wrażenie. Dom był czysty, świetnie przygotowany na nasz przyjazd. Przed domem przyjemne miejsce do posiedzenia i spore podwórko, dookoła mnóstwo miejsca na spacery i za płotem mini skansen z bardzo obiecującymi perspektywami rozwoju (trzymamy kciuki!). W bliskiej okolicy mnóstwo możliwości zanurzenia się w łowickim folklorze, ze skansenem w Maurzycach na pierwszym miejscu.

Host: Jadwiga
2024-05-06

Bardzo dziękujemy za opinię :) Polecamy się :)


5

Miejsce, gdzie poczuliśmy spokój, harmonię i powolność. Tego właśnie potrzebowaliśmy. Jesienią miejsce bardzo klimatyczne do mglistych sesji zdjęciowych. Na pewno kiedyś jeszcze wpadniemy! Łukasz & Berenika

Host: Jadwiga
2022-11-08

Dziękujemy za opinię! Bardzo się cieszymy, że spędzili Państwo u nas fajny czas :) Polecamy się na przyszłość i serdecznie pozdrawiamy! :)


5

Dzień dobry , żuczki które chodzą po łazience i chałupie to korniki. Może to niektórym odpowiadać. Dla naszej rodziny kąpiel pod prysznicem w ich towarzystwie nie była komfortowa. W samej chałupie w nocy czuć wilgoć. Chodniki i pościel była wilgotna. Pomimo klimatycznego podwórka, przeprosin ze strony Pani Jadwigi to skróciliśmy pobyt. Nadmienie tylko, że od tego czasu mam bardzo duże problemy skórne.

Host: Jadwiga
2022-11-01

Dzień dobry! Dziękujemy za Pańską opinię. Przypominamy, że nasza Chałupa jest ponad 170-letnim, oryginalnym obiektem o konstrukcji drewnianej. Dokładamy wszelkich starań, aby warunki sanitarne były na możliwie najwyższym poziomie. Kompleksowe sprzątanie obiektu wraz z nową pościelą jest zawsze wykonywane tuż przed przyjazdem Gości. Przykro nam, że nie dostaliśmy informacji o chęci skrócenia pobytu, wtedy na pewno próbowalibyśmy pomóc. Jak do tej pory jest Pan jedynym gościem zgłaszającym takie problemy, niemniej jednak zwrócimy uwagę na Pańskie sugestie, gdyż bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Gości. Pozdrawiamy serdecznie!


5

Bardzo przyjemne miejsce, prawdziwa wieś, także z urokami takimi jak żuczki wędrujące po domu, wspaniała okolica, dobry kontakt z właścicielką :)

Host: Jadwiga
2022-09-12

Bardzo dziękujemy za opinię :) Polecamy się na przyszłość! <3


5

Naprawdę świetne miejsce, niby koniec świata, a jednak blisko cywilizacji. Chałupa urządzona w pięknym stylu, urocze łowickie klimaty, ale także elementy nowoczesności - świetna kuchnia, łazienka i sauna. Kibicuje całemu skansenowi, ma fajny potencjał.

Host: Jadwiga
2022-11-01

Dziękujemy za opinię :)


5

Idealne miejsce na spokojny wypoczynek. W środku wsi otoczonej polami, z dostępem do sauny, w pełni wyposażonej kuchni, klimatycznej sypialni, jest też Internet. Można pospacerować po skansenie, można też wybrać się na przyjemny spacer na rozlewiska pełne śpiewu/krzyku ;) ptaków. Gorąco polecam! Uwaga na własne psy - spuszczone ze smyczy mogą ochoczo wytarzać się w rozlanym na polach oborniku ;) :D w końcu to wieś!

Host: Jadwiga
2022-11-01

Dziękujemy za opinię :)


5

Bardzo fajne miejsce ! Byliśmy w zimie a i tak było super ! Chata jest naprawdę klimatyczna, reset głowy całkowity! Świetny kontakt w właścicielami, bardzo dobry dojazd! Zdecydowanie polecamy !

Host: Jadwiga
2022-11-01

Dziękujemy :)


5

Świetne miejsce na zatrzymanie się w codziennym pędzie. Tu czas płynie zdecydowanie wolniej, co przekłada się na nasz wypoczynek. Można się poczuć jak w IX wieku, mimo udogodnień które zostały wprowadzone :) Polecamy i napewno tam wrócimy!

Host: Jadwiga
2022-11-01

Dziękujemy :)