Młyn nad Sarenką - review

5

Rewelacyjne miejsce na rodzinny wyjazd. Pani Anetka jest wspaniała, przyjęła nas bardzo ciepło, czuliśmy się jak w domu! :) Młyn piękny, pokoje urządzone ze smakiem, połączenie nowoczesności z tradycją. Teren ogromny. Uroki wsi i niespiesznej sielanki. Super opcja z poddaszem z dużą przestrzenią do zabaw dla dzieci i projektorem. Duży plus za pełne wyposażenie domku, w kuchni znajdziecie wszystko czego potrzeba. Dodatkowo rewelacyjna opcja z obiadami od sąsiadki, wyrabianymi lokalnie serami i wiejskimi jajkami. Dla dziecka był też plac zabaw, dużo zabawek, traktorek i rowerek, dużo książeczek. Dla nas hamaczki, leżaczki, grill, miejsce do łowienia ryb. Było wszytsko o czym można zamarzyć na wakacjach na wsi. Pani Anetko serdecznie dziękujemy i do zobaczenia ♥️


4

Dom położony w ustronnym miejscu, z widokiem na łąkę i staw. Obok stoi inny dom i jest kilka stanowisk dla kamperów, podczas naszego pobytu były z dwa. Nie jest to więc miejsce na zupełną wyłączność, ale dom oczywiście tak. Przyjechaliśmy w 6 dorosłych osób z jednym malutkim dzieckiem i wyposażenie domu w tym kuchni było dla nas absolutnie wystarczające. Jeżeli ktoś planuje na dłużej - to pralka i suszarka ułatwią pobyt. Pokoje i łóżka całkiem wygodne. Trochę gorzej niestety wypadają łazienki. Jedna z ubikacją i wanną na górze, największa jest ale i tak dość mała. Na dole jest bardzo malutka łazienka wyposażona w prysznic - tak mała że trudno o dobrą wentylację. Oddzielnie na dole jest też toaleta. Więc przy tylu osobach trzeba było zadbać o „logistykę” porannej i wieczorej toalety. Dom wyposażony w wiele udogodnień typu gry, książki, tv smart, zabawki dla dzieci - to na pewno umili pobyt. Ogromną zaletą jest taras z dużym stołem i grillem gdzie można przemiło spędzać czas. Do tego hamaki i leżaki pomogą nie ruszać z tego miejsca. Jeżeli jednak ktoś lubi wycieczki to jest co robić bo w okolicy wszystko czego dusza zapragnie w wakacje. To do czego zachęcamy właścicielkę to do schowania „ducha młynarza” i nie straszenie karami za rzeczy, które normalnym wynajmującym nie mieszczą się w głowie.

Host: Aneta
2023-08-17

Dziękuję za opinię i żałuję, że nie byliśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom na 5*.


5

Wspaniałe miejsce, bardzo klimatyczne, blisko natury. Domek po prostu piękny, a taras idealny na relaks bez względu na pogodę. Podobały nam się "smaczki" w każdym pokoju (kolory i nazwy). Czuliśmy się zaopiekowani i bardzo wypoczęliśmy :)

Host: Aneta
2022-07-17

Bardzo dziękuję za opinię i zapraszam ponownie o każdej porze roku :)


5

Piękne miejsce! Magiczny Młyn, szum rzeczki pod tarasem robi wrażenie. Niepowtarzalna atmosfera. Właścicielka miła i pomocna. Niestandardowe rozwiązania i pomysły np. na przedłużenie pobytu w dniu wyjazdu :) W Młynie jest wszystko co potrzeba, do gotowania i spędzania czasu na relaksie :) Mogłoby być więcej gier planszowych. Generalnie super wyposażenie. Jedyny malutki minusik to prysznic na dole, który nie ma progu zatrzymującego wodę, ale da się przeżyć :)

Host: Aneta
2022-06-14

Pani Aniu, bardzo dziękuję za opinię, a także cenne sugestie. Próg zatrzymujący wodę pod prysznicem już zamontowany :) Pozdrawiam serdecznie