Osada Bura Polana - review

5

Pobyt w Osadzie będę bardzo miło wspominać. Domek Bury jest kompaktowy, ale praktycznie wyposażony. Bardzo doceniam jego taras i fakt, że teren domku jest ogrodzony. Moja piesia mogła chodzić luzem :) Cały teren osady bardzo zadbany, a Pani Gospodyni niezwykle miła i opiekuńcza. Chyba nie było dnia żeby czymś nas nie poczęstowała. Lokalizacja pod kątem wyjść w góry super! Bardzo polecamy :) Z rzeczy, które warto mieć na uwadze podczas wyjazdu - zasłonki w sypialni dość mocno przepuszczają światło. Suszarka do włosów jest raczej symboliczna.


5

Po raz kolejny spędziliśmy bardzo miły weekend w Osadzie Bura Polana. Domek, w którym mieszkaliśmy jest dobrze wyposażony i wygodny oraz znajduje się kilka minut od najpiękniejszych szlaków w bardzo spokojnej okolicy. Domek ogrodzony jest płotkiem, więc nasz pies mógł się spokojnie kręcić bez stresu, że ucieknie. Właściciele uprzejmi i pomocni. Na pewno wrócimy kolejny raz!


5

Bardzo udane 2 tygodnie w domku Burym! W sam raz dla naszej 4-osobowej rodziny. Przy wiacie można pograć w ping ponga, a na boisku w badmintona 👍 I zrobić "przenośne" ognisko😉 Bardzo miła i pomocna Gospodyni i jej córka. Niedaleko świetnych szlaków na Halę Boraczą, Lipowską, Rysiankę, Romankę, Krawców Wierch, a nawet na Pilsko (ze Złatnej Huty) 🙂 PS Dziękujemy za słodkie powitanie, i za ogórki i cukinię, z której zrobiłem vege gulasz😋 PS2 Kamil pozdrawia Panią Anię, psa i kotki 🙂


5

Świetne miejsce i świetni gospodarze! Domek Bury, w którym nocowaliśmy klimatycznie urządzony. Idealny dla pięcioosobowej rodziny. Okolica spokojna, bardzo blisko szlaków oraz stoku narciarskiego, do tego sauna i wiele innych atrakcji. Na pewno wrócimy :)


5

Cudowne miejsce. W Domku Szarym spędziliśmy święta Bożego Narodzenia i był to dla nas jeden z najlepiej spędzonych tygodni . Po godzinach marszu po malowniczych trasach wspaniałe było wrócić do tak wyjątkowego domku, do przygotowanej na nasz powrót sauny. Gospodarze zadbali o każdy detal - pachnącą choinkę, biały obrus i klimatyczny wystrój rękodziełem. Domek piękny, pachnący. Widać, że Gospodarze wkładają wiele serca w przyjęcie gości, bo tak właśnie się czuliśmy - jak mile widziani goście :) Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy to cudowne miejsce. Dziękujemy za przepyszne rydze. Tak dobrych jeszcze nie jedliśmy :)

Host: Agata
2023-01-03

Dziękujemy ♥️♥️♥️ strasznie nam miło, że poczuliście nasze starania. Wyglądaliśmy Was i jesteśmy wdzięczni, że wybraliście właśnie naszą Osadę na czas Świąt Bożego Narodzenia. Do zobaczenia, może latem, gdy pachnie różami 🌹🥀🌹 i przy ognisku można siedzieć do rana ♥️


5

Cudowne miejsce, bardzo komfortowa, uroczo urządzona przestrzeń. Okolica zachwyca a właściciele są bardzo sympatyczni 🙂

Host: Agata
2022-11-02

Dziękujemy.


5

Świetne miejsce dla wyciszenia i relaksu. Ujął nas uroczy, wygodnie urządzony dom, piękna okolica, możliwość skorzystania z sauny, a przede wszystkim przemili właściciele. Polecam!

Host: Agata
2022-11-02

Dziękujemy za dobre słowo 🤗