Źródło Energii  - review

5

Dom w wysokim standardzie wykończenia. Udogodnienia spełniły nasze oczekiwania, a kawa o poranku na tarasie nie do przecenienia. Lokalizacja bardzo spokojna, do sklepu można dojechać samochodem lub wybrać się na spacer. Byliśmy z psem, zdecydowanie jest to miejsce gdzie pupil może się wybiegać. Warto skorzystać z tego "Źródła Energii".

Host: Bogusław i Edyta
2023-09-14

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie. Edyta i Bogusław


5

Miłe i spokojne miejsce, idealne do wypoczynku z daleka od cywilizacji. Dom wyposażony tak jak trzeba, oczywiście w nienagannym stanie i wysokim standardzie. Wokół jest wszystko czego człowiek może szukać w Beskidzie Niskim. Miejsce z klimatem, i wspaniałymi właścicielami. PS. Dziękujemy za miły akcent urodzinowy :)


5

Byliśmy z żoną w kwietniu i bardzo nam się podobało. Dom jest umiejscowiony w cichej i spokojnej wsi, dostęp do szlaków jest idealny, wieczorem widać tylko gwiazdy i pojedyncze światła. Sam dom posiada wszystko, czego potrzebowaliśmy i wszędzie jest bardzo wygodnie. Widoki z domku 10/10. Bardzo dziękujemy za pobyt oraz za poczęstunek własnymi wypiekami (nadal wspominam ten jabłecznik <3), jajkami i grzybkami. Pozdrawiamy


5

Cudowny weekend - 4 osoby i piesek w bardzo komfortowych warunkach wypoczywały i nabierały energii u źródła ;) A źródełko faktycznie przepływa tuż obok, na progu domu pachnie lasem. Widok z panoramicznego okna w sypialni i salonie upajający. Domek wyposażony wzorowo, elegancki i schludny. Właściciele bardzo mili, bezpośredni i pomocni. Polecam wypróbować!


5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w „Źródło Energii”. Cicha i spokojna okolica. Bardzo dobry kontakt z właścicielem obiektu. Piękne widoki z sypialni, niesamowity spokój oraz cisza. Blisko las, strumyk. Wspaniałe miejsce. Domek godny uwagi :) Na pewno jeszcze wrócimy!!!


5

Widoki z sypialni są wymarzone. Piękny las tuż za rogiem, dwa strumyki w bezpośrednim sąsiedztwie. Cisza i spokój. Gospodarze niezwykle mili i wyrozumiali. Przygotowali dla nas chleb, wiejskie jajka i żurek. Bardzo polecam!

Host: Bogusław i Edyta
2022-04-05

Dziękujemy za wybranie naszej oferty. Miło było nam Państwa gościć. Zapraszamy ponownie.


5

Cisza i spokój, na wyposażeniu jest wszystko, co potrzeba na weekend, bardzo wygodnie dla 4 osób, polecamy! :)

Host: Bogusław i Edyta
2022-04-05

Przesympatyczna grupka przyjaciółek. Mamy nadzieję że Źródło Energii dało Wam choć troszkę pozytywnej energii i naładowało Wasze "akumulatorki" do dalszej pracy. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.