Gawędówka nad Jeziorem - review

5

Bardzo polecamy to miejsce! Wynajeliśmy domek wraz ze znajomymi na przedłużony weekend i to był strzał w 10! Kontakt z panem Adrianem 10/10. Pomocny, bezproblemowy, elastyczne podejście. Dom przytulny, wyposażony we wszystkie sprzęty i akcesoria. Działka zielona i zadbana - z własnym pomostem nad jeziorem i łódeczka. Idealne miejsce na wielodniowy chill. W tym miejscu można zapomnieć o problemach :) Serdecznie polecamy i wierzymy, że jeszcze wrócimy! :)


5

Dom rezerwowałam dla Teściowej, która wróciła zachwycona (oraz jej całe towarzystwo). Także daje od siebie 5* i polecam


5

Wyjechaliśmy niedawno , a już tęsknimy :) Gawędówka to miejsce, do którego chce się wracać. Idealne, na rodzinny urlop lub wypad z przyjaciółmi. Pięć przestronnych sypialni daje intymność tym, którzy chcą trochę odpocząć, duża przestrzeń w całym domu pozwala na swobodne przebywanie 10 osobowej ekipy. Widać ogromne serce jakie właściciele włożyli w dom. Na miejscu jest wszystko co potrzeba. Kuchnia w pełni wyposażona (druga lodówka i spiżarnia w piwnicy jak planujecie zabrać większą garmażerię;)), w salonie ogromny stół przy którym wszyscy się zmieszczą, przepiękna zastawa stołowa. Zorganizowana do wspólnego biesiadowania przestrzeń na tarasie oraz miejsce na ognisko koło jeziora dodatkowo uatrakcyjnia czas na świeżym powietrzu. Ogród zadbany, pomost, łódka do dyspozycji gości.. same "ochy i achy" :)Ale miejsce to nie wzystko...do serdecznych ludzi również wraca się z przyjemnością. Pozdrawiamy i POLECAMY!!!!


5

Bardzo polecam Gawędówkę! Spędziliśmy tam piękną, trochę leniwą majówkę - właśnie takiej potrzebowaliśmy :) Dom jest przytulny i wygodny, urządzony z dbałością o szczegóły i ma wszystkie udogodnienia potrzebne do życia. Dużo przestrzeni w środku, a do tego piękny, bardzo zadbany ogród, miejsca do zabawy i odpoczynku. Jedne dzieciaki uczyły się chodzić, inne biegały po trawie, skakały na trampolinie i grały w piłkę, jeszcze inne znikały na długi czas w sobie tylko znanym świecie zabawy, zostawiając rodzicom szansę na odpoczynek na werandzie, w słońcu na leżaku czy pływanie łódką po jeziorze. Bajka :) We wsi jest dodatkowo restauracja, która serwuje pyszne posiłki przyrządzane na miejscu! Przyroda w okolicy zachwyca. Bardzo dziękujemy za gościnę i będziemy polecać ten dom znajomym, bo warto :)

Host: adrian
2022-05-16

serdecznie dziekujemy za miłą opinię i zapraszamy!:)