Maciejewka - review

5

Rodzice polecili nam to wspaniałe miejsce i dołączyliśmy do grona ludzi, którzy są nim zachwyceni i na pewno będą wracać! Cisza, spokój, sielanka. Jedzenie TOP. Maciejewka ma wszystko. Pozdrowienia dla gospodarzy, koguta Bogusia, psów Albercika i Miśka!

Host: Maciej i Ewa
2024-05-09

Dziękujemy I zapraszamy


5

W Maciejewce było nam tak dobrze, że... zapomnieliśmy kiedy trzeba wyjechać 😂 Niesamowicie klimatyczna chatka na końcu świata, bardzo mili gospodarze, którzy dodatkowo niesamowicie karmią! Jedzenie w Maciejewce zasługuje na osobne pięć gwiazdek. Będziemy wracać na pewno!


5

Listopadowe dni są krótkie, ale to pozwoliło nam dłużej przebywać we wspaniałych wnętrzach domku. Zarówno gospodarze jak i goście chętni do rozmowy i tak mijały te piękne wieczory. O kuchni chyba już więcej nic nie dodam, ale jeżeli ktoś nie nie próbował wege to tylko tutaj. Zostałem fanem kuchni Macieja i Ewy. Na pewno wrócimy, poproszę Slowhopa o przyznanie 6 gwiazdki specjalnie dla Was. Dziękuje za wspaniały pobyt choć krótki czuliśmy się u was wspaniale.


5

Uczta dla ciała i duszy. Przemyślana, pełna smaku i wygody przestrzeń. Mnóstwo ciepła, od którego serce roztapia się... I można z nową energią wracać do miejskiego zgiełku. Dziękuję też w imieniu synka za karmienie kur, hamaki, piłkarzyki, naleśniki, kakao z pianką oraz trzaskający ogień w kominku.