Przysiółek Flądrówka - review

5

Przysiółek zachwyca na kazdym kroku. Dom jest absolutnie wspanialy, zawiera w zasadzie wszystko czego dusza zapragnie, z latwoscia pomiescil 5 doroslych osob, nasza roczna corke i sredniego psa z zapewnieniem wszelkich komfortów. Wlasciciele sa tak samo wspaniali jak dom, reaguja blyskawicznie na każdego rodzaju pytania / prosby / problemy, kazdemu na SlowHopie zycze takiej interakcji. Lokalizacja wrecz fantastyczna, z dala od tlumow, przaśnego turyzmu i halasu, ale blisko wszystkiego - 30 minut do Krościeńka nad Dunajcem, trochę ponad godzinę w Tatry, niecałą godzinę do Niedzicy, tak jak niecałą godzinę na granicę Słowacką. Domek jest zaskakujaco wysoko pod gorke, co jest ewidentnym plusem bo widoki sa zwyczajnie wspaniale. Polecam z calego serca, to miejsce podnioslo poprzeczke bardzo wysoko jesli chodzi o podroze na Slowhop. Obysmy sie zobaczyli za rok!


5

Uroczy, cichy i nowocześnie wyposażony dom, w którym bez problemu pomieściliśmy się w 6 osób, plus niemowlę i nasz kot. Właściciele są bardzo pomocni. Okolica świetna dla ludzi szukających spokoju i ucieczki od miasta. Jest to też rewelacyjna okazja poznania Beskidu Wyspowego, gdyż szlaki zaczynają się tuż przy domie. Polecamy serdecznie!


5

Do Przysiółka pojechaliśmy z parą przyjaciół oraz pieskiem w sędziwym wieku. Domek usytuowany jest bardzo blisko natury, położony właściwie na szlaku prowadzącym w najpiękniejsze regiony Beskidu Wyspowego. Widok z tarasu na góry zapiera dech w piersiach, a całość dopełnia niespotykana i piękna historia tego miejsca. Nie sposób nie wspomnieć o bardzo pomocnych właścicielach domku. Wszelkie pytania i niejasności rozwiązywali natychmiast. Od pobytu otrzymaliśmy znacznie więcej niż oczekiwaliśmy i na pewno jeszcze tutaj wrócimy. Dziękujemy!