Polana Glamp - review

5

Bardzo polecam to miejsce by na chwilę oderwać się od zgiełku miasta. Domki czyste i miła obsługa. Czułyśmy się tam zaopiekowane i jedyne co zajmowało naszą głowę to czy wypoczywać w bani czy na podwieszanym łóżku. Cisza i spokój. Jeszcze wrócimy :)

Host: Ewelina
2024-06-03

Pani Agnieszko miło nam to słyszeć! Dziękujemy i mamy nadzieję, do zobaczenia ponownie :))


5

Polecam. Przez chwilę dosłownie przez chwilę była myśl gdzie ja jestem. Jednak pobyt zaliczam do bardzo udanych. Szczerze polecam.

Host: Ewelina
2024-05-05

Pani Marto mamy nadzieję, że były to tylko pozytywne wrażenia! Serdecznie zapraszamy ponownie :)))


5

Idealne miejsce na odpoczynek, wśród natury i z dala od codziennego pędu. Kąpiel w bani po całodziennej jeździe na rowerze (fantastyczne trasy rowerowe prowadzące nad morze) była naprawdę cudownym ukojeniem dla ciała i duszy. Polecamy!

Host: Ewelina
2024-05-05

Bardzo się cieszymy, że spędziliście Państwo cudowny czas w Polana Glamp! Zapraszamy ponownie :)))


5

Świetne miejsce ❤ Cudowne atmosfera, cudowni właściciele i cudowna natura. Myślę, że bez względu na porę roku warto odwiedzić. Można wyciszyć się w stu procentach. Aż szkoda wyjeżdżać. Dziękujemy ❤

Host: Ewelina
2024-05-05

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie, być może tym razem w okresie letnim? :)))


5

Wspaniałe miejsce, bardzo ciche i spokojnie - idealne do odpoczynku w naturze. Dodatkowo, morze oddalone o 15km sprawia, że nie można się tutaj nudzić. Bardzo polecamy do przyjazdu ze zwierzakiem. Właściciele bardzo pomocni, uratowali nam zagubioną obrączkę - bardzo dziękujemy!


5

Super miejsce na wypoczynek na łonie natury! Piękne widoki, spokój i prywatność. My bardzo dobrze się bawiliśmy rozpalając balię i potem z niej korzystając, pies się wybawił na ogromnym, odgrodzonym terenie. Polecamy!


5

Rewelacyjne miejsce! Domki świetnie wyposażone, spokojna, zielona okolica. Każdy domek ma swoje palenisko, wiszące łóżko, banię, leżaki- można się wyciszyć a domki są od siebie tak ustawione, że nie mija się sąsiadów. Blisko do Kołobrzegu, a w razie czego w okolicy miejscowy sklepik. Bardzo odpoczęliśmy, polecamy wszystkim :)


5

Super miejsce na wypoczynek, spokój w otoczeniu natury! Polecamy wszystkim którzy chcą zaznać odpoczynku od zgiełku miasta i odciąć się od codzienności!


4

Bardzo fajne, spokojne, zielone miejsce. Odwiedza je sporo zwierząt (działka jest ogrodzona więc bez obaw nie zjedzą nic z grilla:)) które widać wprost z okna domku. Domki bardzo wygodne i dobrze wyposażone. Mimo że trzy blisko siebie to pomyślane tak że prywatność jest zachowana i nie mijasz się praktycznie z sąsiadami. Miejsce zaciszne choć dosłownie rzut kamieniem od wsi i sklepu. Na miejscu można grać w badmintona i siatkówkę - rakiety i piłka na wyposażeniu. Polecam jeśli chcesz się wyciszyć i obserwować naturę, choć do Kołobrzegu też rzut kamieniem jeśli masz ochotę na chwilę w mieście :)