Herbarium - Bieszczadzkie Apartamenty - review

5

Dom na wzgórzu, każdy apartament z tarasem, umiejscowione w taki sposób, że zachowują intymność. W środku wiejski wystrój z odrobiną luksusu. Ogromny obszar zieleni kipiący życiem świerszy, ptaków i ... koncert dla uszu od samego rana. W oddali bociany szukające jedzonka- aż niemożliwe, że jeszcze można takie coś spotkać. Do wyboru- grill lub ognisko- super frajda dla dzieci. W nocy oglądanie gwiazd- poezja dla oczu. Cudowne miejsce, które dlugo będzie w mojej pamięci. To że czysto i wszystko zadbane, to oczywiste. Polecam z całego serca dla chcących odpoczynku od zgiełku wielkiego miasta. Było suuuuper.


5

Bardzo przyjemne miejsce, idealne do odpoczynku od zgiełku. Apartament wygodny, w pełni wyposażony. Bardzo pomocni gospodarze. Szczerze polecam!


5

Cudowne miejsce, w którym możesz delektować się rano pyszną kawą na tarasie, w wygodnym bujanym fotelu, z widokiem na odległe góry, drzewa, i słońcem ogrzewającym twarz! Apartament przytulny, przestronny, wygodny, w pełni wyposażony. Nowoczesny, ale z górskim klimatem. Kontakt z właścicielką szybki i przyjemny. Na pewno wrócę i wszystkim polecam!:)