Szumikada - review

5

Mój najlepszy pobyt w ostatnim czasie. Świetne miejsce na reset z dala od miasta. Pani Kasia bardzo miła i pomocna osoba. Domek piękny, czysty i schludny. Towarzyskie kozy zapewniają codzienną rozrywkę :)


5

Fantastyczne miejsce! Naładowaliśmy akumulatory. Nasza córcia zachwycona kozami :) Właściciele pomocni, do tego pyyyszne drożdżowe ciacho zaserwowane przez Kasię. Sielski klimat, dzięki takim miejscom - zakochaliśmy się w Bieszczadach. Dziękujemy, na pewno wrócimy 💚


5

Świetne miejsce. Polecam


5

Dobre miejsce na wypady w góry, lepsze raczej na lato niż zimą. Pojechaliśmy na sylwestra, jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedynym mankamentem było błoto na podwórku, związane z roztopami. Kontakt z właścicielami bardzo dobry, nie było żadnych problemów.


5

Wspaniały, przestronny dom i miła gospodyni. Bardzo miło spędziliśmy czas grzejąc się przy kominku i wsłuchując w szum rzeki zza okna. Dziękujemy!


5

Przedłużony listopadowy weekend w tym domku to wspaniałe doświadczenie. Domek idealnie dopasowany do rodziny z dziećmi, z klimatem zapadającym w pamięć na długi czas. Kominek przyjemnie ogrzewa wieczorne rozmowy, a rano witają gości domku ciekawskie kozy. Z okien sypialni roztacza się nieziemski widok na rzekę. Nie mieliśmy już czasu wypróbować takich atrakcji jak ognisko, czy konie, ale jesteśmy przekonani, że z przyjemnością wrócimy nadrobić te braki. Polecamy wszystkim to wspaniałem miejsce!

Host: Katarzyna
2023-11-20

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :) Zapraszamy ponownie


5

Wspaniały odpoczynek! Przytulny i piękny domek zapewnił wszystko co potrzeba, dodatkowo urocze otoczenie z kózkami udoskonaliło pobyt. Dobry punkt wypadowy na bieszczadzkie szlaki.

Host: Katarzyna
2023-11-15

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie :)