PATOKI. Dom i las - review

5

Cudowne miejsce! Kontakt z Właścicielami 5/5- odpowiadają na wszystkie potrzeby Gościa. Sam domek rewelacyjny! Urządzony w bardzo dobrym guście, bardzo czysty, wyposażony we wszystko, czego potrzeba, wszystko bardzo dobrej jakości- począwszy od wspaniale wydanych gier, przez zastawę a skończywszy na cudownej jakości pościeli :) Działka piękna, zadbana. W zasięgu wzroku- tylko las <3 Widok z okien salonu i sypialni- bajka! Lokalizacja magiczna. Śniadania pyszne- najadaliśmy się 4-osobową rodziną i jeszcze zostawało. Zamówiliśmy bardzo dobry obiadek w Głodnym Łosiu. Podsumowując- miejsce idealne, żeby odpocząć, złapać oddech w otoczeniu natury nie rezygnując jednocześnie z wygód- zaledwie 50 min od Warszawy :) Bardzo polecamy!

Host: Jan
2022-10-27

Pani Ewo :) Pięknie dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się bardzo, że ponownie będziemy mogli się spotkać w styczniu! Powracający Gości to dla nas najlepsza nagroda i rekomendacja dla tworzonego przez nas miejsca do wypoczynku.


5

Piękny domek w przepięknym miejscu. Cisza, spokój, komfort i wszystkie możliwe wygody. Wspaniała Gospodyni, ogromnie życzliwa i pomocna. Czuliśmy się zaopiekowani. Wszystko w Patokach jest przemyślane, zorganizowane, dobrze urządzone. Wypoczynek w tym miejscu to czysta i piękna przyjemność.

Host: Jan
2022-09-05

Pięknie dziękujemy! Tacy Goście to skarb i zapraszamy ponownie :)


Characters left 5000