Szwajcarski Dworek - review

5

Pięknie urządzone miejsce, przepyszne śniadania. Bardzo mili gospodarze.


5

Jeden z najpiękniejszych pensjonatów, w jakich byłam. Pokoje są pięknie urządzone i bardzo dobrze wyposażone. Właściciele są bardzo mili i pomocni, dawali wskazówki gdzie warto pojechać w okolicy. Śniadania były pyszne i ładnie przyrządzone. Basen podgrzewany, miał bardzo przyjemną temperaturę. Na pewno tam znowu pojadę i polecę znajomym 😊


5

Miejsce godne polecenia. Urządzone z gustem, dbałością o szczegóły, zadbane, czyste i przytulne. Właściciele to bardzo mili ludzie, dbający o gości.


5

Piękni ludzie w pięknym miejscu, serce włożone w każdy detal, począwszy od otoczenia po śniadanie. Dziękujemy i ufamy że wrócimy.


5

Wyjątkowe miejsce- designe dopracowany w najmniejszym szczególe dlatego bardzo dobrze można się poczuć w tych wnętrzach. Właściciele bardzo mili. Na zewnatrz basen wiec na pewno wrocimy w lecie. Korzystaliśmy z sauny parowej i jacuzzi👍Śniadania nie były dostepne, ale aneks kuchenny jest bardzo dobrze wyposażony. Otoczenie domu- piekne! Bardzo wygodne łóżka😘Blisko domu Restauracja Odnova z bardzo dobrym jedzeniem. Blisko do atrakcji w Szklarskiej, Jakuszycach.


5

Cudowne miejsce z duszą, Właściciele bardzo mili i pomocni. Widać tu ogromny wkład pracy i dbałość o każdy szczegół. Apartament przytulny, ładnie urządzony i dobrze wyposażony. Naturalność i zapach drewna, coś pięknego 🥰 na dole budynku mała strefa spa, sauna i jacuzzi, wszędzie czysto i pachnąco. Na pewno będziemy tu wracać! Polecam i będę polecać wszystkim znajomym 🤩☺️


5

Zdecydowanie polecam!Właściciele bardzo mili i pomocni, apartamenty przestronne, ładnie umeblowane i kompletnie wyposażone.Na pewno tam wrócę.