Folwark Leszczynówka - review

5

Przecudny weekend w pięknym starym domu z widokiem na pobliskie góry. Przytulny wystrój, schludne pokoje, rozpalony kominek, gorąca balia i sauna, wiele różnorodnych atrakcji w pobliżu i bardzo mili właściciele… Na pewno tam wrócimy!


3

Dobra baza wypadowa w okoliczne góry, plus jeśli ktoś kocha konie - to na pewno się tu odnajdzie, bo są na wyciągniecie ręki. Jak dla mnie - mocne trzy gwiazdki slowhopowe, może cztery na innym serwisie. Sam szukam na tym portalu innych miejsc - wyjątkowych, z duszą, takich których nie ma nigdzie indziej, o wysokim standardzie. Tutaj standard mamy raczej typowo turystyczny - pokoje są małe, przydałby im się już remont. Sala na dole jest przestronna i dostępna dla wszystkich gości. Plusem może być dostęp do kuchni - jeśli ktoś potrzebuje. Śniadania są dość obfite, z szerokim wyborem, ale nie są niczym specjalnym - mógłbym dostać takie śniadanie w każdym pensjonacie w Polsce. Dobry kontakt z Panią właścicielką, która była elastyczna w temacie godzin przyjazdu. Pobyt był w porządku, ale nie jest to "perełka", czy miejsce, które będę polecał innym - nie ma w sobie slowhopowego pierwiastka niebanalności. Folwark nie jest wyjątkowym miejscem, gwarantującym niezapomniane przeżycia - moim zdaniem nie pasuje do formuły portalu Slowhop (a przynajmniej tej pierwotnej). Stąd ***.

Host: Anna
2022-12-04

Dziękujemy za wystawioną opinię. Przykro nam, że niespelniliśmy Pana wysokich wymagań. W Folwark wkładamy całe serce i duszę i dla nas jest on wyjątkowy pod każdym wzgledem, mamy nadzieję że kolejni goście zauważą to i docenią. Życzymy aby znalazł Pan miejsce które spełni Pana oczekiwania.


5

Cudowne miejsce, przemili właściciele, pokoje czyste, idealne miejsce na wypoczynek. Na pewno do niego wrócimy!

Host: Anna
2022-09-09

Dziekujemu bardzo, pozdrawiamy ciepło i zapraszamy serdecznie.