Polana Radwanówka - review

5

Piękne miejsce. Niesamowite zachody słońca, bliskość natury i drewniana chatka dają idealny wypoczynek w stylu słów. Dzieci zachwycone, a rodzice jeszcze bardziej 😃 Gospodarze bardzo mili i pomocni, ale nie nachalni czyli idealni. Pyszny chlebek od Pani Marzeny i niespodzianki na start bardzo trafione. Pan Bartosz chętnie podpowie co, gdzie i jak w okolicy znaleźć, a koty: Rysiek, Panda oraz Nasza chętnie towarzyszą i dają się głaskać 🐈 Okolica jeziora Klimkowskiego i wciaż dziki Beskid Niski zapraszają swoimi urokami. Położenie Radwanowki daje możliwość wielu wypadów zarówno dla pasjonatów natury, jak i historii. Podsumowując: wspaniale spędzony czas.


5

Magiczne miejsce !!! Brak słów które oddały by nasz zachwyt !!! Totalna cisza i spokój oraz te malownicze widoki !!! Gorąco polecamy !!! Na pewno wrócimy !!!


5

Piękne i klimatyczne miejsce z obłędnym widokiem, domek dopracowany w każdym detalu, kuchnia świetnie wyposażona. Wspaniałe miejsce na reset :)


5

Piękne i urokliwe miejsce. Domek jak z góralskiej bajki, z piecokominkiem (Bartkiem) , który daje ciepło i tworzy przytulną atmosferę. Na szlakach dookoła (w zimie ) zero ludzi a spotkać można zająca lub sarnę. Sesja w bali pod gwiazdami - bezcenna i w 1.000% relaksująca. Gospodarze bardzo sympatyczni i pomocni - p. Bartosz chętnie pokaże na mapie jak i gdzie można iść, a chlebek pieczony przez p. Marzenę - palce lizać i poezja w ustach!!! Polecam w 100% to miejsce dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta i zaznać bliskiego kontaktu z otaczającą przyrodą.


5

Cudowne miejsce. Jeśli chcecie naprawdę odpocząć polecamy z całego serca.


5

Wspaniałe miejsce z wyjątkową atmosferą. Bardzo polecamy! Przytulny drewniany domek z duszą, ze świetnie wyposażoną kuchnią. Piękny, rozległy widok na góry i jezioro, który sprawia, że czas się zatrzymuje, a ty zaczynasz spokojniej i głębiej oddychać. Super przyjemna, otoczona lasem, przestrzeń wokół domku. Są leżaki, jest podwójna drewniana huśtawka, i bardzo wygodny stół do przygotowywania posiłków na dworze. I jeszcze drugi stół na ganku, na wypadek deszczu, albo uciążliwego słońca. Wieczorem można rozpalić przy domku ognisko, albo relaksować się w gorącej balii i patrzeć na gwiazdy. Przemili gospodarze, którzy prowadzą to miejsce naprawdę z sercem, niezwykle pomocni, czujni, podpowiadają magiczne miejscówki w okolicy, a przy tym bardzo dbają o twoją prywatność. Spędziliśmy tu z mężem i 11 letnią córką prawie dwa tygodnie, super odpoczęliśmy i trudno nam było wyjeżdżać. Bardzo chcemy wrócić.


5

Wspaniałe miejsce na odpoczynek w ciszy i spokoju. Chatka jest przytulna i klimatyczna. Jest tu wszystko czego potrzeba, a widoki i bliskość natury cieszą oczy i serce każdego dnia. Gospodarze są niesamowicie życzliwi, przyjęli nas bardzo ciepło i zadbali o każdy szczegół, a nawet przywitali świeżym, domowym chlebem i przetworami. Wypoczynek w Radwanówce pozwala się zresetować, naładować baterie. Polecamy wieczory przy ognisku lub w ciepłej balii, spacery na pobliskich szlakach i odpoczynek nad Klimkówką. Z tego miejsca nie chce się wyjeżdżać!


5

Jeżeli szukacie relaksu to tutaj na pewno go znajdziecie. Odpoczynek w otoczeniu pięknych widoków i przyrody. Nawet przy niesprzyjającej pogodzie można się cieszyć gorącą kąpielą w bali na zewnątrz. Właściciele są bardzo mili i dają dużo prywatności. Domek bardzo dobrze wyposażony, można gotować posiłki wewnątrz domku jak i na ognisku na zewnątrz. Bardzo polecam poranną kawę i śniadanie na ganku przed domkiem. Chętnie wrócimy z partnerem w to miejsce.


5

Cudowne klimatyczne miejsce i bardzo mili i gościnni gospodarze - tworzy to idealne warunki by poczuć tryb SLOW i niespiesznie cieszyć się sobą i otoczeniem. Samo miejsce jak i okolica przepiękne! Jeśli marzycie o drewnianej chatce w górach to idealny wybór! Niesamowita energia tego miejsca sprzyja miłości i kreatywności:) To były najbardziej SLOW wakacje mojego życia :) Polecam z głębi serca!


5

Bardzo fajne miejsce jeśli chce się odpocząć od miasta i ogólnie cywilizacji :) domek położony na górce, z tyłu las, z przodu piękny widok na dolinę Ropy. Spędziliśmy tu kilka dni z mężem, siedząc na ganeczku, przy ognisku i ciesząc się spokojem i naturą. Domek jest drewniany, przestronny i bardzo uroczy. Serdecznie polecamy