Kaszubskie Pole - review

5

Wspaniałe miejsce. Czysto i bardzo przytulnie. Powitało nas przyjemne ciepło nagrzanego domku i blacha świeżego ciasta na stole. Na miejscu znajdują się wszystkie potrzebne do gotowania i jedzenia przedmioty. Bardzo dobrze działające WiFi. Nie brakuje tu absolutnie niczego. Idealne miejsce do odpoczęcia od rzeczywistości. Na około spokój, lasy i jeziora. Bardzo polecamy!


5

Miło, przytulnie, ciepło i spokojnie. Bardzo miła obsługa.


5

Cudowne miejsce na odpoczynek, dookoła pola,łąki, lasy, cisza, spokój. Wspaniale, że można przyjechać z psem, nie wiem kto spędził tam lepiej czas - my czy nasze psiaki, od dawna nie były tak wybiegane! Mieszkając w mieście można zapomnieć, że są jeszcze takie miejsca, gdzie rano można wyjść z psem prosto na łąkę. Jadąc na wakacje miałam plany dalszych wycieczek, jednak po przyjeździe do Kaszubskiego Pola nie miałam ochoty na wyprawę dłuższą niż na odległość porządnego spaceru. W okolicy jest co robić, niezależnie od pogody - grzybobranie w deszczowe dni, a w słoneczne relaks nad jeziorem.


5

Miły pobyt w komfortowym, gustownie urządzonym domku. Okolica malownicza i cicha, blisko liczne jeziora, a także atrakcje w stylu mega-skansenu we Wdzydzach czy Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie. Wokół cisza, internet (raczej) działa, ogromny plus za zmywarkę, jedyne, czego brakowało to chociaż kawałek daszku na tarasie, żeby można było skorzystać z niego również w deszczowe wieczory. Oba domki na posesji ustawione tak, że nie przeszkadzaliśmy sobie nawzajem, a wręcz nie widzieliśmy się, zatem i w sezonie można przyjeżdżać bez obaw, że spotka się sąsiada. Działka ogrodzona.


5

Bardzo przyjazny domek położony dość blisko spokojnego jeziora (niezasypanego turystami). Polecam szczególnie na dni poza weekendem, wtedy można mieć małe plaże niemal tylko dla siebie. Sympatyczna Pani Mariola, która opiekuje się domkiem, piecze pyszne ciasto i dzieci mogły wpaść do jej gospodarstwa na trochę wiejskich przygód, np. zbiór jajek od kur. Sam domek w dobrym standardzie, dobrze nam służył przez tydzień. Mimo sąsiedztwa drugiego domku, każdy miał swoją prywatność i nie przeszkadzaliśmy sobie nawzajem. Duży taras bardzo przydatny również.


5

Urokliwe, sympatyczne miejsce z dobrze utrzymanymi domkami mającymi wszystko co potrzebne na krótki pobyt (zmywarka ❤). Przemiły akcent lokalny w postaci zastawy z Lubiany. Internet działa, jezioro oddalone o ok. 5 min szybkiego marszu, w pobliżu również trasy spacerowe polnymi i leśnymi drogami. Działka ogrodzona - współdzielona z drugim domkiem - pozwala na komfortowe podróżowanie z czworonogiem.


5

Bardzo nam się podobało. Super spokojna okolica, malownicze kaszubskie pola, bliskość jeziora i lasu - w takich krajobrazach można realnie odpocząć. Wielki plus dla gospodarzy za stworzony klimat obu domków oraz przyzwolenie na przyjazd z pupilami. Nasz szczeniak był najszczęśliwszy mogąc biegać sobie do woli po posesji. Czekało na nas pyszne domowe ciasto i wiejskie jajka oraz jabłka. Jak ktoś nie był jeszcze na Kaszubach to śmiało może zacząć ich poznawanie właśnie od Kaszubskiego Pola.