Apartament w Pałacu Pstrokonie - review

5

Witam, jeżeli szukasz miejsca wyjątkowego, niepowtarzalnego z duszą i historią to Pałac w Pstrokoniach jest idealnym miejscem na wypoczynek. Nasz pobyt w czasie weekendu majowego był czymś innym niż wszystkie nasze wyjazdy i tego właśnie szukaliśmy, Chyba pierwszy raz wracamy z majówki wszyscy zadowoleni co w przypadku moich dzieciaków w wieku 10, 19, 21 lat to dość trudne do spełnienia. Dzięki temu miejscu zbudowaliśmy nowe rodzinne wspomnienia pełne spokoju, śmiechu i oderwania od codziennego zabiegania. Był to czas, który nasze dzieci będą wspominać przez długie lata - takich miejsc nie da się zapomnieć. Pałac wraz z 7 hektarowym ogrodem tylko dla nas. Dziękujemy Pani Karolinie i jesteśmy pełni podziwu jaki wysiłek, czas i pracę musiała Pani przez te 20 lat włożyć w odbudowę Pałacu.


5

Cudowne miejsce, piękne wnętrza, zdjęcia nie oddają charakteru tego miejsca. W takich warunkach nawet gorsza pogoda nie jest w stanie zaszkodzić urokom wyjazdu 🤗 Cisza, spokój, dookoła park, bardzo blisko na spacer nad Wartą. Pani Karolina - Właścicielka zostawia dużo przestrzeni dla Gości. Doskonałe miejsce na nicnierobienie, rozkoszowanie się chwilą. Dziękujemy i życzymy wytrwałości w pielęgnowaniu tych urzekających przestrzeni. P.s przecudne hortensje w wazonach ❤️


5

Pani Karolina stworzyła piękne miejsce z duszą. Zaszyliśmy się na weekend w pałacu i w ogrodzie, do którego zajrzały nawet sarny. Jest to przestrzeń, w której da się wypocząć. Cisza, spokój, sklep po drugiej stronie ulicy. Polecam każdemu, kto lubi nietuzinkowe miejsca z historią.