Szałasówka - review

5

Miejsce ma niesamowity klimat - na wypoczynek dla ciała i umysłu - idealne wyciszenie. Wystrój jest bardzo estetyczny i widać, że zostało włożone tam serce. Właściciele pomocni i serdeczni. Bardzo polecam! Na pewno tu wrócę :)


5

Świetne miejsce: możliwość zrobienia ogniska na tarasie, balia, w okół cisza i spokój. Dookoła piękne lasy. Idealne na wyciszenie!


5

Piękne miejsce, cisza i spokój. Miejsce na ognisko na tarasie ! W sezonie jesiennym mnóstwo grzybów :D Serdecznie polecam !


5

Cudowne miejsce, czyste, estetycznie urządzone. W domku jest wszystko czego dusza zabraknie żeby totalnie się zrelaksować. Bardzo, bardzo polecam!


5

Chyba jedno z najbardziej slowhopowych miejsc jakie odwiedziłam, a mam już spore doświadczenie. Miejsce odludne, cudowne lasy wokół, cisza, spokój, wystrój domku bardzo przyjazny, nie widać oszczędności na gościach, wszystko z klasą i w klimacie. Bania wygodna, wszystko wyjaśnione przez gospodarzy. Z przyjemnością tu wrócę.


5

Idealne miejsce na pobyt we dwoje pośród natury. Domek urządzony w bardzo dobrym guście, w pełni wyposażona kuchnia. W łazience wanna z widokiem na drzewa - idealny reset głowy. Wieczory w bali, wygrzewanie przy kominku. Właściciele bardzo mili i pomocni. Było absolutnie tak jak chcieliśmy, a nawet lepiej. Jeszcze wrócimy!


5

Idealne miejsce na odpoczynek w totalnej puszczy. Przemili gospodarze, w domku jest wszystko co trzeba, bardzo ładnie urządzone. Ogromnym plusem jest możliwość pobytu z psiakiem oraz korzystanie z bali.


5

Miejsce piękne, idealnie utrzymane, czysto i estetycznie. Właściciele bardzo pomocni i sympatyczni. Oaza spokoju, serdecznie polecam.


Characters left 5000