My Tree Home - review

5

Piękne miejsce. Z pewnością wrócimy latem z naszą córeczką i tym razem do większego domku. Polecam!!!

Host: Karolina
2023-02-17

Dziękujemy i zapraszamy!!!🙏🏻


5

Kontakt z Panią Karoliną był sprawny i błyskawiczny, Gospodyni zadbała o nasz komfort w stopniu przewyższającym oczekiwania. Zdjęcia dobrze oddają klimat miejsca - jest jak z bajki, z wszelkimi luksusami, a w sercu natury! Widok z kazdej strony fantastyczny, domek jest czyściutki i urządzony z pomysłem. Śniadanko zaserwowane z ciepłymi bułeczkami (!) co w obliczu śnieżnej pogody jest imponujące. Wsłuchani w dźwięki lasu zupełnie zapomnieliśmy, że jesteśmy tak blisko miasta! Z zachwytem polecamy to miejsce jako idealny azyl dla par/przyjaciół chcących wypocząć w objęciach przyrody z poczuciem zadbania i komfortu.

Host: Karolina
2023-02-17

Wspaniali Goście!!! Dziękujemy za tak miłe słowa i cieszymy się , ze udało się Państwu u nas odpocząć! Pozdrawiamy serdecznie!!


5

Cudowne miejsce, wspaniałą sielankowa atmosfera. Wszystko czego człowiek potrzebuje do idealnego odpoczynku i wyciszenia. Polecam serdecznie :)

Host: Karolina
2023-01-16

Bardzo gorąco dziękujemy za tak miłe słowa i pozdrawiamy serdecznie:)


5

Zupełnie nowe doświadczenie, domek na drzewie to miejsce które w pełni zasługuje na 5 gwiazdek. przestrzeń jest bardzo przemyślana, tym samym w domku znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Spędziliśmy jedną noc w mniejszym domku, drugą w większym i gorąco polecamy oba! Każdy ma swoje uroki i niesamowitości :) Ach no i śniadanka, pychota!:)

Host: Karolina
2023-01-16

Cieszymy się z całego serca, ze spędzili Panstwo u nas dobry czas:) Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wyjątkowe słowa:)


5

Wraz z przyjaciółką spędziłyśmy dwie noce w My Tree Home. Magiczne miejsce, i to tak niedaleko od cywilizacji! Dwa dni spędzone na spacerach po lesie, relaksie w domku na drzewie, oraz nastrojowych chwilach z herbatą wieczorem i pysznym śniadankiem wśród natury rano zdziałały cuda dla mojego samopoczucia :) Polecam z całego serca ❤️ 🌲

Host: Karolina
2023-01-16

Dziękujemy za tak ciepłe słowa🙏🏻 I zapraszamy serdecznie ponownie😊


5

Magiczne miejsce, można chociaż na chwilę oderwać się od codzienności. Przepyszne śniadania, piękne otoczenie, cisza, spokój. Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach, serdecznie polecamy :)

Host: Karolina
2022-09-13

Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że udało się chociaż trochę odpocząć:) Pozdrawiamy serdecznie:)


5

Przepiękne miejsce, cisza, spokój, dbałość o szczegóły, pyszne śniadania, piękna okolica! A to wszystko praktycznie w mieście, a jednak w otoczeniu lasu i zieleni. Na pewno wrócimy! ❤️

Host: Karolina
2022-08-30

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa:)I czekamy na Państwa w My Tree Home🙏🏻❤️🛖🌲


Characters left 5000