Vandrowcy: Campervan Ptyś - review

5

Świetny kamper van, niewielki, ale bardzo dobrze urządzony. Na pokładzie wszystko, czego potrzeba. Przyjemne wnętrze, w którym dwie osoby miło spędzą czas, nawet w deszczowe dni. Duży panel słoneczny pozwala być zupełnie niezależnym energetycznie nawet podczas kilkudniowego postoju w kniejach :) Polecamy!


5

Ptysiem pojechaliśmy całkiem daleko, bo na północ Niemiec. Ja i dwoje moich dzieci, byliśmy mega zadowoleni. Ptyś sprawiał się świetnie, słuchał poleceń, ogrzewał kiedy trzeba i chłodził kiedy trzeba. Zepsuliśmy mu lusterko, ale jego właściciel bardzo nam w tym pomógł, żeby wszystko jednak przebiegło bez problemów. Ponadto Ptyś jest bardzo praktycznym campervanem, ma dużo schowków i zakamarków, spokojnie się w nim zmieściliśmy, dla dwóch dorosłych lub dorosłej osoby i dwoje małych dzieci idealny. Poza tym bardzo ze smakiem urządzony i przytulny. Mam nadzieję, że jeszcze do niego wsiądziemy nie raz :)


5

Wspaniały van- bardzo przemyślane wnętrzne,świetnie wyposażone. Tam jest wszystko!:) duzo miejsca na rzeczy- szafeczki,poleczki. Strefa kuchenna,lampki do czytania,ogrzewanie,chlodzenie- ciągle bylismy zaskakiwani funkcjami Ptysia:) przyjemnie i łatwo się prowadził. Plus rewelacyjny kontakt z właścicielami,ktorzy byli niezwykle pomocni i przyjacielscy. Bajka:)


5

Uroczy kamper w super stanie, gustownie urządzony, nowe wyposażenie, zaopatrzony we wszystko co przydatne, wygodny na krótką lub dłuższą podróż. Dobrze się prowadzi, łatwo parkuje na miejscach dla osobówek, a dzięki nagrzewnicy można nim podbijać świat nawet w chłodniejsze dni;) Polecamy Ptysia i jego uroczych właścicieli!