Lawendowo  - review

5

Spędziłam w Lawendowie tydzień i jestem zachwycona wszystkim! Przestrzenią, wystrojem wnętrz, ale przede wszystkim wspaniałą obsługą, dyskretną i uważną! To piękne miejsce, gdzie można aktywnie (lub nie 😆) wypoczywać. Osobiście oszalałam na punkcie hamaków w sadzie! Serdecznie polecam!

Host: Wiesława
2023-09-11

Dziękujemy :) i pozdrawiamy ❤️


5

Lawendowo jest uroczym miejscem, zadbanym przez uprzejmą i miłą obsługę, i bardzo ładnie położonym do spacerów, biegania i rowerów, blisko Ełku.

Host: Wiesława
2021-11-16

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie :)


5

Miejsce, do którego chętnie wrócimy. Świetna atmosfera. Wspaniałe jedzenie. Przyroda. Ogromna przestrzeń. Zastrzyk energii na długie tygodnie:)

Host: Wiesława
2021-11-16

dziękujemy bardzo :) Serdecznie zapraszamy


5

Naprawdę mistrzostwo świata! Błogość, PRZEPYSZNE jedzenie, możliwość wyciszenia się w dowolnym miejscu na bardzo dużej przestrzeni (sofy, fotele, hamaki), swobodny dostęp do jeziora i sprzętu. Przemiła obsługa. Wszystko wypielęgnowane i zadbane, pachnące.

Host: Wiesława
2021-07-13

Dziękujemy bardzo :) Pozdrawiamy z Lawendowa


5

Lawemdowo💜 Miejsce gdzie ludzkość jest wyciszana, a odbiorniki nastawione na śpiew ptaków, muzykę łąk i anielski klimat. Piękne i wyciszające miejsce. Pyszne jedzenie i wszechobecna aura „slowmood”. Jeszcze tu wrócimy.

Host: Wiesława
2021-07-13

Dziękujemy i zapraszamy :)


5

Do Lawendowa wybraliśmy się wraz z naszymi 3-miesięcznymi bliźniaczkami oraz z przyjaciółmi z rocznym synkiem. Trzy dni to zdecydowanie za mało by zajrzeć w każdy zakamarek tego 20-hektarowego gospodarstwa. Rozległe łaki, kępy drzew, klimatyczny pomost nad jeziorem, plac zabaw przechodzący w jabłkowy sad, hamaczki i ogrodowe kanapy... Prawdziwa sielanka w sercu Mazur, gdzie czas niemal staje w miejscu. Wystarczy usiąść na jednej z wielu ławeczek i wziąć głęboki oddech by poczuć zapach skoszonej łąki, zapach dzieciństwa na wsi u dziadków. Nasz przepastny pokój na parterze miał wygodne wyjście na dwór, gdzie delektowaliśmy się przepysznymi i oryginalnymi posiłkami. Po zmierzchu zaś gromadziliśmy się przy kominku wertując ledwo mieszczące się na półkach książki i grając w planaszówki. Wrócimy tu na pewno. Dziękujemy.

Host: Wiesława
2020-10-15

Dziękujemy baaardzo :)


5

Miejsce jak z bajki. Piękny teren z bardzo zadbaną zielenią i dostępem do jeziora, pyszna kuchnia, duże pokoje z wygodnymi łóżkami. I ten spokój... 🙂 Naprawdę trudno stąd wyjeżdżać!

Host: Wiesława
2020-10-06

Bardzo dziękujemy :)


5

Cudowne miejsce. Jak w bajce. Cisza, spokój. Pyszne jedzenie. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócimy. Pozdrawiamy Lawendowo.

Host: Wiesława
2020-10-15

Dziękujemy i zapraszamy :)


5

Piękny i duży zielony zielony teren idealny na krótki spacer. Otoczenie zaaranżowane zostało w taki sposób by każdy znalazł ustronne miejsce do odpoczynku: liczne hamaki, kanapy, ławki, leżaki i pomosty. Ciężko na tym terenie wpaść na innych gości, najczęściej zdarza się to podczas domowych śniadań w sali kominkowej.

Host: Wiesława
2020-10-15

Dzięki wielkie :)