Agro-Pustelnik - review

5

Super miejsce, zarówno jeśli chodzi o dom, jak i o okolicę. Idealne dla grup. Na pewno będziemy wracać. Właściciele - przemili ludzie.


5

Świetne miejsce na odpoczynek. Wspaniałe jedzenie, mili i pomocni gospodarze oraz przyjazne zwierzątka od piesków po osiołka. Możliwość jazdy konnej, relaksu w zadbanym ogrodzie oraz spacerów w lesie i polanach zlokalizowanych zaraz przy gospodarstwie. Polecam i zachęcam. My z pewnością ponownie zagościmy u tych Gospodarzy. Dziękujemy za miły wypoczynek i dobre jedzonko.


5

Wspaniałe miejsce na wyciszenie i pyszne jedzenie. Myślę, że najlepiej sprawdzi się w opcji wyjazdu dla dorosłych którzy szukają azylu i spokoju.


5

Wspaniałe miejsce na wyciszenie się, relaks i ucieczkę od miasta. Sam domek jest bardzo klimatyczny, a teren w około cieszy i napawa pozytywnymi emocjami. Można w tym miejscu naprawdę odpocząć. Pozachwycać się przyrodą i zwierzętami. Byliśmy 5 osobową rodziną. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno chcielibyśmy jeszcze kiedyś tam pojechać. Dziękujemy.


5

Fajne miejsce dla rodziny z dziećmi i/lub zwierzakami :) Pyszne jedzenie, naprawdę warto z niego skorzystać. Blisko do wielu atrakcji Dolnego Śląska. Polecam! :)))


5

Bardzo fajnie miejsce na weekend i na dłuższy pobyt. Wiele atrakcji na miejscu i pyszne jedzenie. Wokół lasy, pola łąki i pełno ciekawych miejsc, które oferuje Dolny Śląsk. Super właściciele, którzy zawsze pomogą.