Chutor Gorajec - review

5

Dzika i zielona okolica z daleka od często uczęszczanych dróg, dużo sprytnie zaaranżowanych przestrzeni wokół domu - na grill, ognisko, jogę, czy zwyczajne czytanie książek, ale także widok na XVII drewnianą cerkiew w pakiecie. Co istotne, w Chutorze nie jest się kolejnym numerkiem, ale częścią większej wspólnoty. Polecam, jeżeli chcecie nie tylko zwiedzić kawałek Polski, ale i poznać ciekawych i inspirujących ludzi.


1

Zero zainteresowania gośćmi, gdzie jechać nad wodę lub co zwiedzić pytaliśmy ludzi na ulicy. Uwielbiam ciszę, spokój i naturę ale tego miejsca niestety niepolecam


5

Bardzo dziękujemy za wskazówki co do tego, gdzie jechać, za gościnę i genialna atmosferę. Ja bym zrobiła grubsze drzwi do pokoi, żeby można się było wyspać, kiedy inni chcą pogadać o życiu do późna w nocy - wiadomo, może być emocjonalnie i głośno🙂żaden to minus- i tak wrócimy! Miejsce piękne a gospodarze serdeczni i super gościnni. Dzięki wielkie !


5

Jedno z najfajniejszych miejsc w jakich byłem - Gospodarze zapewniają życzliwość, spokój, relaks i zajmujące rozmowy. POLECAM bardzo


5

Miejsce jest wyjątkowe - klimatyczne, spokojne, sielskie. Gospodarze, ich sąsiedzi, goście - spotkania z nimi zamieniają się w długie wieczory. Okolica sprzyja relaksowi: spacery, namiot, rowery, kąpieliska - co kto lubi.


5

Przemili gospodarze, cudowny relaks. Dzieci są w swoim żywiole - jest dużo przestrzeni, wolność i masa miejsc, w których można robić bazy ;) a do tego huśtawki, hamaki, trampolina. Rodzice mogą odpocząć, nacieszyć się krajobrazem i posłuchać miejscowych historii - o cerkwi, o wsi, o ziołach. Doskonałe miejsce również na wycieczki piesze i rowerowe.


5

Jest super! Wspaniali ludzie, wspaniale miejsce, bajkowe klimaty galicyjskiego pogranicza w rodzinnej atmosferze i magia Folkowiska! Polecam wszystkim! Serdeczne gratulacje rodzinie Piotrowski! PS: Uprzedzam, że pozostanie tutaj odrobina waszej duszy i nie da się tego naprawić! Więc, będziecie skazani do powrotu, raz za razem, do końca swego życia! A możliwe, i po zgonu, - duchy, chyba, też potrzebują miejsca uspokojenia i sposobu na zjednoczenie się z naturą i energiami z całego świata, czyli swego zaświatnego Folkowiska!


Characters left 5000