Dom Łowczego Gnoyna - review

5

Miejsce niezwykłe, pozwalające naprawdę odpocząć i oderwać się od realiów codziennego życia. Piękny dom z ciekawymi szczegółami, niesamowity, tajemniczy ogród z pięknymi starymi drzewami i bramą, jak z bajki. Piękny śpiew ptaków i bliskie stawy pełne ryb. Ale największe wrażenie zrobili na nas pan Jacek, Wojtek i niesamowita pani Malina. Ludzie, którym czuć, że bardzo zależy na tym, by goście się dobrze czuli, z uśmiechem, życzliwością i kulturą. Całość dopełnia obecność cudownych psów: mądra Tetra, poważny Hektorem i Turul, który skradł nasze serce. Aż żal było wyjeżdżać. Bardzo dziękujemy za cudownie spędzony czas.


4

Piękny dom z cudowną okolicą. Bardzo uprzejma obsługa, miły gospodarz. Świetne miejsce blisko Warszawy. Gwiazdkę odejmuję za czystość (szczególnie istotną dla alergików) i problemy z ciepłą wodą.


5

Super reset od miasta - tylko 30 min od Wawy a całkiem inny świat. Uroczy teren, urocze wnętrze - salon i sypialnie. Przemiła obsługa. Jak ktoś na wsi oczekiwał zero "robaczka" to niech szuka dalej... :) Drobne uwagi: ciepla woda - byly przerwy w dostępie, musiala sie zagrzac. Brakuje sprawnych rowerów. Sugestia: na takim terenie przygotowalbym dla gosci wymurowany grill.


5

Serdeczna atmosfera i niezwykły klimat domy pozwoliły na całkowity relaks i wyrwanie się z codzienności.