Dom nad Wodospadem - review

5

Spędziliśmy tydzień w Domu nad Wodospadem. Czuliśmy się tu bardzo dobrze, pod niektórymi względami wręcz lepiej niż u siebie w domu. Dom jest wyposażony we wszystko, czego potrzeba do wygodnego mieszkania i odpoczynku. Przy tym jest położony przy rozpoczynającym się w Karpaczu szlaku turystycznym, więc przekraczając próg mieszkania byliśmy od razu w drodze w góry ... ! Dom jest w mieście, ale trochę na uboczu, nad potokiem, wśród pięknej zieleni - gdy świeci słońce można odpocząć w ogrodzie. W czasie deszczu skorzystaliśmy z Netfliksa siedząc wygodnie na kanapie. Godne podziwu jest stworzenie przez Właścicielkę miejsca, które łączy historię z nowoczesnym, ale przytulnym designem. Gorąco polecamy !


5

Niesamowite miejsce. Z klimatem, gustem i niezwykle szerokim wyposażeniem. Jest wszystko to, czego potrzeba, a nawet o wiele więcej. Czysto, schludnie i z klasą. Do tego aromatyczne świece, wino i dobrze wyposażona biblioteczka na wypadek deszczowycj dni. Niewielu jest gospodarzy, którzy tak dbają o komfort i samopoczucie gości. Ponadto świetna baza wypadowa na górskie spacery. Cicha okolica, szum rzeki za oknem i otaczający okolicę las tworzą niesamowity klimat. Wrócimy tu na pewno nieraz!


5

Spędziłam z przyjaciółmi weekend w tym niesamowitym domu. Zdjęcia nie oddają wcale piękna tego miejsca. 2 dni to za mało, żeby poznać choćby polowe elementów wyposażenia domu. Gratuluje Gospodarzowi gustu i żałuje, ze nie mam takich talentów. Doskonale miejsce wypadowe. Odbyliśmy 2 wycieczki: do kościółka Wang i do schroniska. Bardzo, bardzo Pani Ani dziękuje, ze stworzyła takie miejsce.


5

Przyjemne i pięknie urządzone miejsce dające możliwość pełnego relaksu nawet z dziećmi. Lokalizacja powoduje, że możemy omijać gwar centrum Karpacza, a kiedy tylko zechcemy skorzystać ze sklepu czy restauracji są one osiągalne po kilku minutach spaceru.


5

Wszystko super. Super relacja ceny do jakości. Wspaniale miejsce na każdą porę roku. Znakomity projekt i wykonanie, pełne potrzebę wyposażenie i cudowne miejsce na romantyczne spędzenie czasu.


5

Wspaniałe miejsce. Jest wszystko o czym można zamarzyć. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca!


Characters left 5000