Add number of guests and dates to check price and availability

Guests
Number of guests
Date
arrival
departure

Add number of guests and dates to check price and availability

You do not pay anything yet.
You can also ask questions here.

Go to photo editor Photo edit

Dom Suwalszczyzna

Poland, Suwałki Region, Huta

1 house

Add the name of your place


Icon

With animals

We accept small dogs, medium dogs, cats

Icon

Self catering

Done! You can edit the tags

Dom stoi w lesie. Nad jeziorem. I to by było w zasadzie wszystko, gdyby nie ogromny kominek w środku, gorąca wanna na tarasie i szklana ściana, za którą jest tylko mur z drzew. To nasze cabin porn, spełnione marzenie o jesiennym weekendzie z kubkiem herbaty, zimowej przygodzie z grzańcem i zapachu sosny wczesną wiosną. Lata spędzamy w wodzie. Jezioro jest bardziej niż pod ręką. Zapraszamy w niezwykłe miejsce. Warto je odkrywać powoli. My tak właśnie robimy, smakując ciszę z równym zachwytem co okoliczne sękacze i kartacze. Zapraszamy o każdej porze roku. Jest pięknie.

Here Slowhop will describe your place

Host:
Michał
In love with the Suwałki region and its charms. Until recently, I divided my time between Suwałki and Gdańsk, but in the end Suwałki won. I know this region like the back of my hand and I am delighted to discover its yet undiscovered nooks and crannies. Tourism and motoring are my two greatest passions. I will share with you what I know and like - small pleasures, favorite places and the best flavors. I treat guests as friends with whom I can talk endlessly, but I understand when they only need minimal assistance and then I leave them alone. You can count on me in every matter. With the greatest pleasure, I will become your guide on your journey to the most beautiful land of Poland and I will tell you everything about it.

You can edit your name and photo in your settings.

Go to settings
Icon

About us

We speak these languages: Polish, English, Russian
We are not on-site, but you can always contact us

Done! You can edit the tags About us

Icon

Eco Alert

We promote waste segregation among guests
We plant and care for trees
No natural leather, fur or hunting trophies in our interiors
We segregate garbage
expand more

Done! You can edit the tags Eco Alert

Icon

Our charms

Access via the forest/gravel road
We don't have air conditioning
On cold days, you have to light the fireplace yourself
You light the fireplace

Done! You can edit the tags Our charms

Icon

We care about you

We disinfect the rooms between reservations
No-contact handing over of the keys
Linens are washed at high temperatures

Done! You can edit the tags We care about you

3-bedroom house for 9 people, with extra beds for up to 14
3-bedroom house for 9 people, with extra beds for up to 14
a pine cone throw to the Wigry National Park
a pine cone throw to the Wigry National Park
to the private beach and pier - 70 m (we have kayaks and a boat)
to the private beach and pier - 70 m (we have kayaks and a boat)
the nearest ski lift is 3 km away
the nearest ski lift is 3 km away
a 10-person jacuzzi on the terrace and a fireplace inside
a 10-person jacuzzi on the terrace and a fireplace inside
the off-season is the perfect place to celebrate
the off-season is the perfect place to celebrate

Here Slowhop will describe highlights. You can edit them.

Where will I relax?

Icon 1 house
Icon for up to 14 people
Icon 160 m²
Icon bathroom: 2
Icon sofa bed: 2
Icon recliner: 1
Icon bunk bed: 1
Icon single bed : 3
Icon king bed : 2
Icon We accept small dogs, cats, medium dogs

Add main tags in the section: Where will I relax?

Go to photo editor Photo edit

W domu, który pozwala na stały, nieograniczony kontakt z naturą. Jest częścią lasu, a przeszklona ściana robi ogromne wrażenie. Poranki z widokiem na zieleń liści lub biel śniegu od razu stają się lepsze i dowodzą, że urlop w otoczeniu przyrody jest lekiem na całe zło. Na nas działa. Zabierzcie rodzinę, grupę znajomych, przyjaciółki i dzieciaki i rozgośćcie się w 3 sypialniach przeznaczonych dla 9 osób. Jeśli chcecie przyjechać większą grupą istnieje możliwość 2 dostawek. Poinformujcie nas o tym wcześniej, a przygotujemy miejsce dla wszystkich gości. Na parterze znajdziecie dużą otwartą przestrzeń z widokiem na las, w której znajduje się: - salon z wygodną rozkładaną sofą, która jest idealną strefą relaksu, - kominek, - telewizor, - wyjście na ogromny taras z wypoczynkiem ogrodowym oraz japońską beczką do kąpieli pod gołym niebem, - w pełni wyposażoną kuchnię, - łazienkę z prysznicem. Kręcone, metalowe schody zaprowadzą Was na piętro, a tam: - sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi i 1 łóżkiem podwójnym, - sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, - sypialnia z 1 łóżkiem pojedynczym i 1 łóżkiem podwójnym, - łazienka z prysznicem. W salonie z widokiem na las odpoczniecie na wygodnych kanapach, a długie jesiennie wieczory z deszczem uderzającym o szyby i książką w ręce umili Wam ogień w kominku. Wiosenne, letnie i jesienne poranki to wspaniały moment. Ranne mgły się nad lasem, a zapach grzybów po deszczu bezczelnie wpycha się w nozdrza. To idealny moment na posiedzenie na tarasie w ciszy w asyście własnych myśli. Wygodne kanapy pozwolą nawet na poobiednią drzemkę, więc jest to miejsce całkowitej rozpusty. Do jeziora Koleśne, pomostu i plaży jest minuta spaceru. Po całym dniu proponujemy japońską beczkę pod gwiazdami, która zbliża, pozwala się zrelaksować i naładować baterie na kolejny dzień.

Here Slowhop will describe the sleeping arrangements. If you want, you can also fill it in or edit the text.

Icon

Common space

Living room with couches (60 m2)
Dining room with tables (20 m2)
Terrace (80 m2)
Fireplace corner
expand more

Done! You can edit the tags Common space

Icon

Garden

Beach
Bonfire
Barbecue area
Hammocks
expand more

Done! You can edit the tags Garden

Icon

Waves

No Internet/WiFi
Good cell phone reception
TV only in the common area

Done! You can edit the tags Waves

Icon

For your comfort

We clean before your arrival
We clean during your stay on request (extra fee)
Towels (complete set per stay)
Air conditioning
expand more

Done! You can edit the tags For your comfort

What will I eat?

Go to photo editor Photo edit

W Wasze ręce oddaję dom na wyłączność, więc i kuchnia leży po Waszej stronie. Jest wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty, naczynia i przybory potrzebne do gotowania pysznych posiłków z darów lasu oraz okolicznych smakołyków. Potrzebne informacje: - najbliższy sklep - 2,5 km, - większe zaopatrzenie w Suwałkach - 7km, - po lokalne smaki kierujcie się w stronę klasztoru Wigierskiego. Aby poznać kuchnię mieszkańców tych ziem - tatarów wybierzcie się do “Kuchni tatarskiej u Alika”, gdzie spróbujecie cybulników, kibinów, czebureków krymskich czy azu. Restaurację znajdziecie w Suwałkach. W restauracji “Komosianka” w Folwarku Hutta odkryjecie smaki Suwalszczyzny. Na stole wyląduje lin w śmietanie, babka i kiszka ziemniaczana czy kartacze. W Sejnach doświadczycie wspaniałej kuchni Litewskiej. W Karczmie Litewskiej posmakujecie prostej, regionalnej kuchni. Świńskie uszy na ciepło, rosół z kołdunami, barszcz z kibinem, kartacze, bliny z mięsem mielonym to tylko niektóre z pozycji w menu. W Puńsku znajdziecie litewską restaurację Sodas, która serwuje smakowite kiszki ziemniaczane, czenaki, sękacze i inne wysokokaloryczne przysmaki. Poszukując kuchni wyzwolonej (na ile to na Suwalszczyźnie możliwe) od kwestii narodowości warto wybrać się do Gospody „Pod Sieją” w miejscowości Stary Folwark nad Wigrami. „Sieja” powala wyborem świeżusieńkich ryb oraz raków. Zapoznajcie się z codziennie zmienianą rybną ofertą. Grzechu warte są ponoć również tutejsze liny w śmietanie.

Here Slowhop will describe your food. If you want, you can also fill it in or edit the text.

Icon

Kitchen access

Shared kitchen
Refrigerator
Oven
Microwave
expand more

Done! You can edit the tags Kitchen access

Icon

We recommend nearby restaurants

Komosianka (0 km)
Gościniec (3 km)
Kuchnia tatarska u Alika
Karczma Litewska
expand more

Done! You can edit the tags We recommend nearby restaurants

Will I not be bored?

Icon By the lake
Icon In / at the edge of the forest
Icon By the river

Edit main tags in the section: Will I not be bored?

Go to photo editor Photo edit

Suwalszczyzna jest intymna, spokojna i niestety jeszcze niedoceniana przez Polaków. Dzięki temu nie ma tłumu turystów i straganów z czym popadnie. Przekonajcie się, że Suwalski Region ma moc. To raj dla rowerzystów, wędkarzy, nurków, grzybiarzy, a nawet żeglarzy. Ikoną są Wigry i legendarny Pokamedulski Klasztor w Wigrach, ale to nie wszystko. Całe pojezierze jak sama nazwa wskazuje pełne jest jezior, lasów, szlaków pieszych i rowerowych. Do najbliższego jeziora Koleśne jest minuta drogi spacerkiem, więc w zasadzie pod nosem. Aby wypłynąć na szerokie wody potrzebujecie sprzętu. Do Waszej dyspozycji jest duży rower wodny dla 6 osób, kajaki, łódź wiosłowa 2 w 1, którą można przystosować do pływania na żaglach. 100 m od domu rozpoczyna się trasa spacerowa do najpiękniejszych na całej suwalszczyźnie leśnych jezior, które nazywamy sucharami. Zakwaszona woda sprawia, że kolor jezior jest ciemny i nie rosną w nich prawie żadne rośliny. Te niesamowite cuda natury po prostu trzeba zobaczyć! Każda pora roku ma swoje uroki, przekonajcie się sami. Latem jest tu ciepło, a jeziora nie są zmącone przez motorówki. Wigierski Park Narodowy jest oazą spokoju, gdzie można wędrować po oznakowanych szlakach m.in. Suchary, Jeziora lub Samle. W WOSiR Szelment spróbujecie swoich sił na nartach wodnych, a zdrową rywalizację poćwiczycie na paintballu. Jeśli nigdy nie byliście nad jeziorem zimą to czas to zmienić. Oprócz boskich widoków przez przeszkloną ścianę domu, ciepła kominka, gorącego kakao i spacerów po lasach możecie wybrać się na narty. Ośrodek narciarski Szelment oddalony jest od nas o 13 km. Znajdziecie tam stoki, snowpark, wypożyczalnię sprzętu oraz spróbujcie snowtubingu. Po całym dniu atrakcji czas na pływanie w jeziorze, które jest minutę drogi od domu, a później wygrzanie się w jacuzzi znajdującym się na tarasie.

Here Slowhop will describe your attractions. If you want, you can also fill it in or edit the text.

Icon

For those who want relaxation

Forest paths
Beach (0 km)

Done! You can edit the tags For those who want relaxation

Icon

For hedonists

Outdoor hot tub
Winter swimming
Dry Sauna

Done! You can edit the tags For hedonists

Icon

For sports enthusiasts

Ski lift (5 km)
Cross-country ski trail
Kayaks
Cross-country trails
expand more

Done! You can edit the tags For sports enthusiasts

Icon

For those craving art

Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach (7 km)
Centrum Sztuki Współczesnej, Galeria Andrzeja Strumiłły (7 km)
Muzeum Okręgowe w Suwałkach (7 km)

Done! You can edit the tags For those craving art

Icon

Monuments

Klasztor Kamedułów w Wigrach (15 km)
Mosty w Stańczykach (45 km)
Pałac Ludwika Paca w Dospudzie (25 km)
Dwór Miłosza w Krasnogrudzie (40 km)
expand more

Done! You can edit the tags Monuments

What’s there for children?

Go to photo editor Photo edit

Dzieci są tu w stałym kontakcie z naturą. Spacery w poszukiwaniu skarbów, budowanie tam na brzegu jeziora, pływanie i wiosłowanie w kajaku, wspinanie się na górę, aby zobaczyć wszystkie jeziora w okolicy. W zimie można, a nawet trzeba wziąć narty pod pachę i wybrać się na stok położony w krainie jezior. Oprócz nauki jazdy pługiem można zjechać z górki na pazurki i ulepić bałwana.

Here Slowhop will describe what’s there for children. If you want, you can also fill it in or edit the text.

Icon

Attractions for children

Cooking together
Sledding
Fishing
Bridge jumping into water
expand more

Done! You can edit the tags Attractions for children

Icon

Attractions for children in the area

Park linowy i ścianka wspinaczkowa w WOSIR Szelment (16 km)
Narty wodne w WOSIR Szelment (16 km)
Wigierska Kolej Wąskotorowa (15 km)
Wyciąg narciarski "Dąbrówka" (5 km)
expand more

Done! You can edit the tags Attractions for children in the area

How do I get there?

Icon Car

Our address: Huta 44, Huta, Suwałki Region, Poland

Translated by Google Translate.

Entrance gate coordinates: 54.101519,23.027054

Get directions on Google Maps

Enter the address and describe how guests can get to you.

How much will I pay?

Notification icon
Did you know that our hosts agreed to keep their prices on Slowhop the same or lower than anywhere else? If you feel otherwise, let us know at hop@slowhop.com

Add number of guests and dates to check price and availability

Guests
Number of guests
Date
arrival
departure
Additional pricing information
W okresie świąt obowiązuje cena jak w sezonie wakacyjnym. Zwierzęta są akceptowane, dodatkowo płatne 50zł/doba. Beczka japońska dodatkowo płatna 150 zł.

Add prices

Place rules

Icon We accept: small dogs, medium dogs, cats
Icon Maximum number of guests: 14 people
Icon Quiet hours from 22:00 to 06:00

Edit the basic rental rules

Icon Arrival and departure times
Arrival from 16:00 to 22:00
Departure from 05:00 to 11:00
If possible we will allow earlier checkin / later checkout (please contact us just before arrival)

Edit arrival and departure times

Icon Other rules
Zadatek w wysokości 50% płatny przez system Slowhop. Zadatek jest zwrotny, jeśli uda się wynająć dany termin.

Edit other rules

Reviews

5

Wspaniałe miejsce żeby naładować baterie. Bajkowa sceneria, super warunki i właściciel. Polecam każdemu.


5.0 1 opinii