Ekosamotnia - review

5

Przesympatyczna obsługa i piękny ogród! Jedzenie było bardzo dobre i chętnie polecimy miejsce innym :)


5

Magiczne miejsce. Dom z pięknym ogrodem schowany w lesie gdzie jest cisza i spokój, a zarazem nie tak daleko do centrum. Śniadanie wyśmienite. Bardzo miła obsługa. Na pewno odwiedzimy to miejsce ponownie.


5

Świetne miejsce! Przepiękna okolica, pyszne śniadania i obiadokolacje, bardzo miła obsługa. Polecam!

Host: Maria
2022-09-22

Dziękujemy bardzo za miłą opinię, pozdrawiamy serdecznie!


5

Miejsce absolutnie magiczne. Klimatyczne, czyste pokoje, urocza oranżeria, cisza, spokój a jednocześnie niedaleko do miasta. Bardzo miły personel. Ogromny ogród z mnóstwem zakamarków, gdzie można przysiąść, zrelaksować się i wsłuchać w odgłosy natury. Polecam każdemu, kto pragnie zwolnić i oderwać się od codzienności. Z przyjemnością wrócimy w to miejsce. Pozdrawiamy.

Host: Maria
2021-11-09

Bardzo dziękujemy za tak pozytywną i obszerną opinię!! Cieszymy się, że pobyt się spodobał! Serdecznie zapraszamy ponownie i pozdrawiamy! :)


5

To jakaś baśń. Wszystko magiczne. Cały świat w pigułce okraszony sztuką. Pani Diana w tym świecie doskonałą. Damian

Host: Maria
2021-08-17

Miło nam, że się podobało i dziękujemy za tę opinię, pozdrawiamy serdecznie!


5

Cudowne miejsce!!!! Obsługa pierwsza klasa, tak jak i wystrój samego pensjonatu i serwowane tam jedzenie. Pensjonat i otaczająca go zieleń kryją mnóstwo dzieł sztuki, których odkrywanie to prawdziwa przyjemność.

Host: Maria
2021-07-30

Cieszymy się bardzo, że miejsce się spodobało :) dziękujemy za pozytywną opinię i serdecznie pozdrawiamy!


5

Miejsce wspaniałe !!! Gorąco polecam, szum drzew, ptaki, zwierzęta klimat jak z bajki. Wspaniałe miejsce do wyciszenia, a tak blisko centrum miasta. Obsługa miła i bardzo dbająca o gości. Pokoje klimatyczne. Jedzenie pyszne.

Host: Maria
2021-07-08

Serdecznie dziękujemy za tak miłą opinię! Zapraszamy ponownie :) pozdrawiamy!!


5

Brak programu 1 i 2, to duży problem przy Euro, świetne śniadania, dużo komarów, prześcieradło frote

Host: Maria
2021-07-08

Dziękujemy za opinię i pozytywną ocenę! Jak również przepraszamy za niedopatrzenie związane z prześcieradłem. Pozdrawiamy!


5

Wspaniałe miejsce na wypoczynek, przepyszna kuchnia i świetna obsługa . Polecam serdecznie, na pewno jeszcze odwiedzimy to miejsce


5

Szum lasu, śpiew ptaków, zapach jabłek... -iście cudowne miejsce! Klimatyczne pokoje, pyszne jedzenie, przyjazny personel. Polecam każdemu kto potrzebuje wyciszenia i intymności. Zapomina się ze to nasz wspaniały duży Kraków a czuje jakby na rajskim końcu świata...