Gospodarstwo gościnne Jesionówka - review

5

Wspaniałe miejsce prowadzone przez wspaniałych ludzi! Polecamy serdecznie!


5

Bardzo dziękujemy za pobyt. Przepiękne miejsce z bardzo miłymi, uśmiechniętymi i pomocnymi Gospodarzami. Dziękujemy!


5

Piękne miejsce! Polecam serdecznie!


5

Wspaniałe miejsce, doskonale wyposażone, zadbane i urządzone ze smakiem i gustem. O wszystko dbają bardzo mili i przyjaźni właściciele. Czulam sie tam doskonale. Bardzo polecam!


5

Wspaniale miejsce! Ma dobry klimat, położone blisko gór, spokojne i dobrze wyposażone. Gospodarz jest bardzo pomocny. Duży plus za saunę. Szczerze polecam!


5

Wyjątkowe miejsce, w stylowo odrestaurowanym gospodarstwie, zakątek przyrodniczy i historyczny. Estetyczne i przytulne, czyste i urocze pokoje na poddaszu, klimatyczna sala kominkowa z dużym stołem, kanapą i biblioteczką. Ogród w kwiatach kryje wiele zakamarków, gdzie można zatopić się w lekturze, bądź z kawą w miłym towarzystwie. Gospodarze pomocni i sympatyczni.


5

Ocena: super. Przytulne i czyste pokoje, klimatyczna sala z kominkiem. Świetna lokalizacja aby oderwać się od zgiełku. Jeśli ktoś jest fanem roweru MTB to idealna baza wypadowa na singiel tracki i wiele ciekawych tras. Mam nadzieję że miejsce nie straci na uroku po zwiększeniu ilości apartamentów

Host: Grażyna i Jesion
2021-05-31

Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :)


5

Miejsce ciche, piękne i świetnie wyposażone. Pokoje czyste i bardzo ładne - łóżka bardzo wygodne. Doskonale wyposażone miejsce - w kuchni można przygotować wszystko. Salon z kominkiem, kanapa, fotele, duży stół zachęcają do spędzenia tam czasu. Zadbany ogród, miejsce na ognisko, sauna, bilard, piłkarzyki i wiele zakamarków do spędzenia czasu czy wypicia kawy. Świetni Gospodarze!!! Serdecznie polecamy wszystkim! Jeśli będzie okazja to na pewno wrócimy! :)