Jasna Dolina - review

5

Dom kryty strzechą: Dobre miejsce na odskocznie od miejskiego zgiełku. Domek spory, piętro nowocześniejsze, parter w starowiejskim klimacie z mnóstwem klimatycznych gadżetów. Domek dość ciemny ze względu na otoczenie drzew i ciemne drewno we wnętrzu, za to można się spokojnie wyspać, więc to nie problem :) . Dobre miejsce na wypoczynek i czas ze znajomymi. Szybki internet, brakuje troszkę TV aby coś wspólnie obejrzeć. Za to mnóstwo miejsca do spacerowania, ognisko, grill. Polecam. Na pewno ponownie odwiedzę wiosną.

Host: Ewa i Grześ
2023-10-18

Dziękujemy bardzo i zapraszamy!


5

We wrześniu 2022 r. w Jasnej Dolinie organizowaliśmy spotkanie integracyjne dla OZE Rentier S.A. oraz naszych Partnerów Biznesowych. Niezwykle klimatyczna przestrzeń domu oraz piękne otoczenie sprzyjały pracy połączonej z wypoczynkiem. Z przyjemnością korzystaliśmy z pięknych naczyń i wygodnych sprzętów w kuchni. Elegancka, pachnąca pościel w uroczych sypialniach to też spory atut. Wszędzie czysto i schludnie. Łazienka z jacuzzi niespodziewanie okazała się atrakcją dla dzieci. Żałuję, że nie było wśród z nas pianisty, bo potrafię wyobrazić sobie radość wspólnego muzykowania w saloniku z fortepianem. Klimat starego, ładnie urządzonego domu bardzo nam odpowiadał. Cisza domu tak innego od tych, w których mieszkamy, pomagała odpocząć. W Jasnej Dolinie mogliśmy doświadczać życia, jakiego już w zasadzie nie ma. Bo kto z nas ma kuchnię, w której można godzinami rozmawiać w dziesięcioosobowej grupie? Warto podkreślić, że w chłodne wrześniowe dni dom był ogrzewany, a dodatkowo mogliśmy rozpalić w kominkach, bo wszystko było przygotowane. Polecona nam firma cateringowa to już przysłowiowa wisienka na torcie – jedzenie smaczne i na czas. Dziękuję za wszystko. Zdecydowanie polecam Jasna Dolinę. Ela

Host: Ewa i Grześ
2022-11-02

Serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa. Tacy goście to skarb. Dziękujemy że mogliśmy Was ugościć :-) Zapraszamy ponownie


3

Bardzo dziękujemy za Państwa gościnność. Jednym z największych pozytywów naszego wyjazdu byli Właściciele - świetny kontakt, uprzejme podejście, elastyczność. Pomimo upałów Dom pod strzechą i jego przyjemnie zadrzewiona okolica dały nam wytchnienie i cień. Trzeci plusik to dojazd - mniej niż godzina z Warszawy bardzo dobrą trasą. Niestety nie wszystko było idealnie. Największym mankamentem Domu pod strzechą był wszechobecny brud. W naszej opinii tylko główny ciąg komunikacyjny i łazienki były posprzątane. Druga uciążliwością byli nieustannie kręcący się ludzie. Rozumiemy ze remont stodoly i że w sobotę Panowie chcą popracować, ale chociaż w niedzielę fajnie byłoby mieć trochę spokoju. Dzieci Państwa gospodarzy też były dość absorbujące, narzucające się, zabraniające i rozkazujące. Pomimo wszystko spędziliśmy miły weekend.


5

Szukałam miejsca na zorganizowanie małego przyjścia weselnego połączonego z weekendowym spędem dla najbliższych. Nie mógłam sobie wymarzyć lepszego miejsca. Ogromny dom - mimo 15 osób każdy miał przestrzeń dla siebie. Wystrój taki, że i babci i teściowej i przyjaciółce się podobało 😅 a sama atmosfera miejsca -cudownosci (nie ma nic milszego dla ucha niż odgłosy trzeszczych klepek, uwierzcie mi! )Ogromna kuchnia, dzięki której spelnilo się moje marzenie o wspólnym gotowaniu ❤️, dom wyposażony we wszystko czego potrzebowaliśmy, przemiła Pani Ewelina (dziękuję za pomoc w odnajdywaniu skarbów ukrytych w domu) i Pan Mirek, (ogromne podziękowania za rozpalenie grilla, męska część rodziny była pod wrażeniem) a przede wszystkim właściciele ❤️Dziękuję i szczerze polecam !

Host: Ewa i Grześ
2022-08-16

Cóż za piękna opinia :-) Strasznie nam miło czytać takie słowa. Cieszymy się że odkryliście urok w trzeszczących klepkach :-)


5

Miejsce jest doskonałe. Zorganizowaliśmy wieczór kawalerski i było naprawdę warto. Bardzo dużo miejsca w obu domach, cudowne pokoje i łazienki oraz samo otoczenie, które pozwala się dobrze bawić. Każdy z nas był pod ogromnym wrażeniem - zdjęcia nie do końca oddają urok jaki tam panuje :) Nic tylko polecać i przyjeżdżać!

Host: Ewa i Grześ
2022-08-16

Bardzo dzięukujemy! Mamy nadzieję że do zobaczenia :-)


5

Niesamowite miejsce - na każdym polu byliśmy oczarowani miejscem i obsługą oraz dodatkowymi atrakcjami. W Jasnej Dolinie zorganizowaliśmy w pracy wyjazd integracyjny i po pandemicznej przerwie tym chętniej spędziliśmy razem czas na hulankach i zabawach w Sobolewie. Na pewno tu jeszcze wrócę ☀

Host: Ewa i Grześ
2022-08-16

Dzieujemy za miłe słowa :-) I zapraszamy koniecznie!


5

Jesteśmy bardzo zadowoleni pobytem! Trochę było kłopotu z powodu braku zapasu cukru, papieru toaletowego i ręczników papierowych, no i przydałoby się zabezpieczenie schodów dla młodszych dzieci, ale to są drobiazgi w porównaniu z ogólnym urokiem miejsca. Zarówno moje rodzice, którzy chcieli komfortu i spokoju, jak i bardzo aktywne dzieci czuli się bardzo dobrze.


2

Najlepszym podsumowaniem naszej wizyty w Jasnej dolinie będzie zapewne fakt, że jej największą zaletą był Pan, który opiekuje się tym miejscem. Powiedzieć o tym miejscu, że jest „jasne” to jak stwierdzić, że TVP nadaje obiektywny przekaz rzeczywistości. Ciemno, smutno i zimno.

Host: Ewa i Grześ
2021-02-17

Pani Julito - bardzo nam przykro że Pani oczekiwania nie zostały spełnione. Natomiast nie podała Pani głównego argumentu tzn. że liczyła Pani na wynajem dworku, a oferta była na mniejszy skromniejszy (lecz również klimatyczny) dom kryty strzechą. A to wynika z niedopatrzenia, niedoczytania naszej oferty. Do tej pory nie zdarzyły nam się takie sytuacje. Oczywiście ze swojej strony postaramy się aby nasza oferta nie stwarzała takich wątpliwości. Dziękujemy że doceniła Pani naszego gospodarza na miejscu, ale muszę dodać że aby zapewnić Paniom komfort ciepła więcej osób nad tym pracowało. Przed Państwa przyjazdem mój mąż cały dzień non stop ogrzewał dom nagrzewnicą gazową, paliliśmy w kominku i piecu, uruchomiliśmy 8 nowiutkich grzejników elektrycznych. Zawiesiliśmy kotary termoizolacyjne przy drzwiach. Temperatura na zewnątrz była -15, a my uzyskaliśmy 21 stopni w domu. Dodatkowo uprzedzałam że przy takich mrozach w starym domu może być chłodno i poprosiłam przygotowanie się na to i dorzucanie drewna do pieca i kominka. Oferowałam również pomoc w rozpalaniu. Ocena jest krzywdząca dla nas i naszego uroczego domku. Jednak rozumiem że aura dookoła i duży mróz na zewnątrz mogły mieć na nią duży wpływ.


5

Cudne miejsce na wypoczynek, człowiek przenosi się w inny wymiar. Bardzo polecam, sama planuje zawitać tam jeszcze nie raz :-)


5

Heaven on earth!