Leśne Apartamenty Strażnica - review

5

Cudowne miejsce z wyjątkową aurą, która sprzyja odpoczynkowi, a jak kto woli, to i pracy twórczej! Piękny, zaciszny dom, wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi, świetnie wyposażony apartament i kuchnia. Przytulne i urządzone ze smakiem przestrzenie wspólne i oczywiście niezastąpiony pokój zabaw dla dzieci. O książkach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie nawet nie wspomnę :) Do najbliższego stoku spokojnie można dojść w butach narciarskich, warunki narciarskie bardzo dobre. Przesympatyczna Pani Sabina i pyszne pomarańcze dopełniają całości :) Na pewno wrócimy!


5

Bardzo dziękuję za przemiłą gościnę. Fantastyczne miejsce!!!

Host: Ewa
2024-01-20

Dziękujemy bardzo za dobre słowa! Pozdrawiamy również i zapraszamy serdecznie do powrotu :)


5

Fantastyczne, przytulne i klimatyczne miejsce - otoczone pięknymi widokami, trasami spacerowymi i wspinaczkowymi. Idealne na reset od miasta. Na pewno wrócimy nieraz. My, jak i nasze psiaki jesteśmy bardzo zadowoleni. ☺️

Host: Ewa
2024-01-20

Dziękujemy najpiękniej! Wracajcie koniecznie! - Wy i Wasze pieski ZAWSZE będą u nas najmilej widziane <3


5

Wspaniałe miejsce, piękna okolica. Dzieciaki maja pełno rzeczy do roboty i zabawy, a rodzice moga odpocząć. Pokoje super wyposażone, atmosfera cudowna. Pani Sabina jest bardzo życzliwa osoba, zawsze chętnie pomoże i porozmawia :) na pewno wrócimy nie raz :)

Host: Ewa
2024-01-20

Ale się cieszymy, że się u nas tak dobrze czuliście <3 Zapraszamy z dzieciakami i latem i zimą - zawsze jest tu co robić i tyle jeszcze nowych ścieżek do odkrycia! Ściskamy!


5

Fantastyczne miejsce na pobyt z dziećmi, świetnie wyposażone (kuchnia, pokoje, ogród), z klimatem. "Niestety" okolica Zieleńca tak zajmująca, że mamy poczucie niedostatecznego wykorzystania potencjału domu. Bardzo warte swojej ceny.

Host: Ewa
2024-01-20

Pięknie dziękujemy! Jesteśmy bardzo szczęliwi, że zabraliście ze sobą dobre wrażenia i macie chrapkę na powrót :) Zapraszamy najerdeczniej !


5

Bardzo gorąco polecam! Bardzo czyste, ładne, przytulne miejsce z masą możliwości spędzania czasu. Świetnie przystosowane dla Maluszków, Nasz 1,5 roczny Synek czuł się świetnie i miał bardzo dużo aktywności a my chwilkę na pyszną kawę z ekspresu:) Gospodarze bardzo pomocni i życzliwi. Naprawdę bardzo polecamy. Okolica daje mnóstwo możliwości do spędzania czasu i przebywania w pięknych miejscach a Leśne Apartamenty są tego idealnym dopełnieniem.

Host: Ewa
2024-01-20

DZIĘKUJEMY! Takie słowa to miód na nasze serca! Szczególnie przy projektowaniu naszego miejsca zwracaliśmy uwagę na potrzeby najmłodszych gości i ich rodziców :) Chyba się udało :) Zapraszamy ponownie! Latem, jest pięknie, zimą jest pięknie, jesienią i wiosną :)