Łosia Chata - review

5

W Łosiej Chacie spędziliśmy piękne chwile- blisko natury, z dala od stresu i zmartwień. Bajkowy domek (super wyposażony) z wielkim ogrodem, a do tego okolica lasu. Nic nie trzeba więcej do szczęścia. Cudownie było zatopić się w odgłosach ptaków, dzikich zwierząt i szumu drzew. Chętnie wrócimy!


5

Cudowne miejsce na wyciszenie i leśne spacery, a kominek grzeje jak szalony. Teren dobrze ogrodzony, więc nie martwiliśmy się o psiaki.


5

Świetnie spędziliśmy tydzień w Łosiej Chacie. Dom i jego położenie są idealne do wypoczynku w ciszy i spokoju. Może nie do końca w ciszy, bo od wczesnego poranka raczyliśmy się wszelakimi trelami i śpiewami ptaków :) Świetna baza wypadowa na wszelkie wycieczki: rowerem, samochodem, czy pieszo. Dzieci były bardzo zadowolone i pytają, kiedy wrócimy. Bardzo polecamy!


5

Cudowne miejsce na rodzinny pobyt. Chata dobrze przemyślana, klimatyczne otoczenie. Bardzo polecany u planujemy powrót :)


5

Miejsce magiczne! Fantastyczne na pobyt z małymi dziećmi. Bezpiecznie, pachnie drewnem i lasem. Okolice fajne i na spacer, i na rower i na dłuższą wycieczkę samochodową. Oraz przemili gospodarze! Polecam serdecznie.