Our address: Śniadowo 34, Śniadowo (gmina Mrągowo), Masuria Region, Warmia Region, Poland
Access via Mrągowo / Muntowo (from the north) or through Kosewo (from the south) by a gravel road along the Juksty Lake.
per day | minimum stay | |
---|---|---|
for the whole house | 1000 PLN | 7 days (from Saturday to Saturday) |
per day | minimum stay | |
---|---|---|
for the whole house | PLN 800 | 2 days |
for the whole house for 2 people - during the week | 650 PLN/house | 2 days |
per day | minimum stay | |
---|---|---|
for the whole house - on weekends | PLN 800 | 2 days |
for the whole house - a week | 700 PLN | 2 days |
for the whole house for 2 people - during the week | 550 PLN / house | Two days |
Cudowne miejsce, piękny dom, wspaniale urządzony, komfortowy i funkcjonalny, natura dookoła zachwyca, wiele pięknych miejsc na spacery po lesie, można wypatrzyć sarny, żurawie i dzikie ptactwo. Spokój, cisza i śpiew ptaków. Taras to idealne miejsce na poranną jogę czy gimnastykę.
Bardzo dziękujemy. Cieszymy się z Państwa odpoczynku majówkowego. Wschodzące słońce, mata, asana... Słyszymy od gości, że warto, może kiedyś spróbujemy.
To będzie kolejna bardzo pozytywna opinia! :) Po zapracowanym początku roku potrzebowaliśmy spędzić ostantnie dni ferii w ciszy i spokoju - i to wszystko znaleźliśmy w Oknie na spokój. Dom zachwyci miłośników nowoczesnych stodół i skandynawskich wnętrz. Wielkość w sam raz żeby czuła się tu komfortowo 4 osobowa rodzina. Duża, świetnie wyposażona kuchnia (jest kawa, herbata, przyprawy!) - wszystko co potrzebne do gotowania. Trzy sypialnie, salon z sufitem aż po dach, z oknem na las i kominkiem, w kuchni wielki stół do grania w planszówki i jedzenia śniadań w słońcu. Dwie łazienki - pięknie urządzone i wyposażone - w dolnej sauna! To był nasz hit :) Na górze antresola, na której prawie ciągle przesiadowały dzieci grając w piłkarzyki, rzutki magnetyczne lub wylegując się na sofie. Okolica pełna wzgórz i lasów świetnych na spacery i tropienie śladów zwierząt na śniegu :) Właściciele bardzo przyjaźni i uczynni - czuliśmy się naprawdę mile ugoszczeni. Dziękujemy!
Pani Agnieszko, dziękujemy za ten balsam na nasze serce gospodarzy. Cieszymy się, że znaleźliście u nas wytchnienie i spokój. Zapraszamy na wiosenne poszukiwanie śladów zwierząt, tym razem trudniej, bo nie a śniegu.
Wspaniałe miejsce! Piękny domek, doskonale wyposażony, wygodny, w którym niczego nie brakuje. Wybraliśmy się z paczką przyjaciół na Sylwestra w lesie i to był najlepszy wybór! Żal było żegnać to miejsce. Odpoczęliśmy, zresetowaliśmy głowy i w końcu mogliśmy śpiewać karaoke do 5 rano, grać w planszówki, śmiać się do łez i relaksować! Telewizor i inne elektroniczne gadżety nie były nam potrzebne! Dziękujemy! Z pewnością odwiedzimy to miejsce w sezonie letnim. Właścicielom również należą się podziękowania i szacunek, za przygotowanie takiej miejscówki, dzięki której człowiek może poczuć, że przenosi się w inny wymiar. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że oceniamy to miejsce i ten wyjazd 11/10. Pani Agnieszko i Panie Marcinie dziękujemy za życzliwość i udostępnienie nam Okna Na Spokój. Już teraz możemy zaśpiewać: "Lubię wracać tam gdzie byłem" - bo wrócimy na pewno! :)
Pani Marleno, Dziękujemy. I wróćcie w ciepłej porze, bo trzeba: skoczyć na bombę do jeziora Juksty, powalczyć na supie na jeziorze Czos, przepłynąć kajakiem rzekę Dajnę no i ...nadal trenować karaoke :-)