Pałacyk Szklarska - review

5

Pięknie, elegancko, wygodnie!. Cudny apartament w wieży ! zupełnie jak domu, moglibyśmy tam zamieszkać wraz z widokami z okna w wieżyczce ! Cały dom jest bardzo ładny, wraz z częściami wspólnymi. Cicha dzielnica. Zaraz obok wejście na niewymagające szlaki (raczej spacerowe). Widok o poranku na śnieżne kotły! Sama miejscowość niedoceniona a jest urokliwie położona i ma kilka atrakcji np "huta szkła kryształowego wraz ze sklepikiem. Polecam ! i dziękujemy, wrócimy. ps. tak jesienią jest szczególnie...kolorowo


5

"Mieliśmy okazję spędzić 5 dni w Pałacyku. Jest to znakomita baza, jesli chodzi o chodzenie po szlakach górskich, ale także zwiedzanie okolicznych ciekawostek historycznych, jak np. Zamek Czocha czy kopalnia "Kowary". Miejsce to jest idealne dla osób, które szukają wyciszenia, a w nocy, niezmąconej miejskimi światłami, ciemności. Pałacyk wyróżnia się poziomem zadbania i czystością. Pani, która prowadzi to urokliwe miejsce, troszczy się o gości i przygotowuje bardzo dobre śniadania. Polecamy i dziękujemy, Agnieszka i Marek"


4

Przepiękne, bardzo zadbane i z dużym gustem urządzone miejsce. Z okien cudny widok na góry, wokół spokój i cisza. Bardzo ładny wspólny salon i taras do dyspozycji gości. Właściciele przemili i pomocni. Z pałacyku można łatwo wszędzie dojechać, a do najbliższego sklepu czy restauracji dojść ok. 20-minutowym spacerem. A gdyby ktoś chciał zostawić auto, to nieco pod górę jest stacja kolejowa, skąd jeżdżą szynobusy na dół do Piechowic i innych okolicznych miast. Gdybym miała się do czegoś ew. przyczepić, to dostaliśmy tylko po jednym dużym ręczniku - kłopot był zatem np. z wycieraniem rąk :-)


5

Wyjątkowe miejsce. Z tarasu rozpościera się przepiękny widok na góry. Można tutaj odnaleźć spokój, ciszę i harmonię. Miejsce ma w sobie to, czego zwykle brakuje górskiej architekturze - elegancję, klasę i dużo przestrzeni. W każdej sprawie można liczyć na wlascicielkę. Bardzo, bardzo polecam!


5

Piękne miejsce w bardzo malowniczym otoczeniu i wspaniała, domowa atmosfera. Gospodarze bardzo gościnni i nienarzucający się, czystość na bardzo wysokim poziomie. Super jako baza wypadowa na spacery i wycieczki <3


5

Wspaniałe miejsce na odpoczynek. Odnowiony pałacyk, stylowo urządzony, z niezwykłą starannością o każdy szczegół. Z okna przepiękny widok na Śnieżne Kotły. Przepyszne, urozmaicone śniadania podawane w pięknym przeszklonym salonie. Przemili gospodarze, służący pomocą ;) Polecam !!


5

Wybraliśmy się z mężem do Pałacyku z okazji jego urodzin. Jak się szybko okazało, to był prezent bardziej, niż trafiony dla osoby, która potrzebuje wypoczynku. Poza piękną pogodą, która była tylko dodatkiem do wspaniałej atmosfery w Pałacyku, przesympatycznych właścicieli i zwierzątek, zachwyciła nas okolica. Tam naprawdę jest co robić, jeśli lubi się piesze wędrówki górskie, oglądanie pałaców i zamków, które są odnowione i zachwycają. Wieczorem siedzieliśmy w jadalni na wygodnej kanapie i odpoczywaliśmy po dniu pełnym wrażeń. To jest najlepsze miejsce na świecie, żeby wypocząć. Już myślimy, kiedy wybierzemy się tam znowu! Cudnie, cudnie, cudnie! Niepowtarzalne miejsce. Polecam z całego serca. Szczególnie piękną jesienią. :)


Characters left 5000