Punkt Mazury - review

5

Miejsce magiczne, idealne na odpoczynek i oderwanie się od stresującej rzeczywistości. Pomocni gospodarze, którym zależy na komforcie i wypoczynku gości. Na miejscu wiele atrakcji więc o nudzie można zapomnieć nawet w chłodne deszczowe dni. Miejsce z pewnością do polecenia :) !! Pozdrawiam

Host: Kasia i Kamil
2022-05-25

Dziękujemy! :)


5

Do takich miejsc chce się wracać zaraz po tym jak zamknie się drzwi domu. W okresie zimowym, spędziliśmy w mniejszym domku Kasi i Kamila 4 dni (w 4 osoby) i był to czas pełnego relaksu. Ucieszył mnie brak TV, a zamiast tego w tle mogła sączyć się muzyka odtwarzana z systemu audio w jaki wyposażony był domek. Piękny widok z potężnych okien, minimalistyczne a przy tym zaskakująco przytulne wnętrze - dom inspiruje, by samemu sobie taki postawić. Dom jest wyposażony we wszystko co potrzebne, by się odciąć i odpocząć. Ekspres Jury robi wyborną kawę. Poza tym okolica daje sporo możliwości - bliskość Ełku i Augustowa jest dużym plusem. Gastronomicznie oba miasta również mają dużo do zaproponowania, a rekomendacje gospodarzy sprawdziły się w 100% i można, a nawet trzeba na nich polegać. Nie wiem co mogę napisać więcej - będziemy chcieli tam wrócić na wiosnę/lato, żeby skorzystać z prywatnego zejścia do jeziora. Dziękujemy gospodarzom i do zobaczenia!

Host: Kasia i Kamil
2022-01-27

Bardzo dziękujemy! I mam nadzieję, że widziny się w kolejnych miesiącach :)


5

Miejsce fantastyczne. Cudowny widok na jezioro. Nie ma nudy - sprzęty wodne zawsze dostępne. Do rozładowania energii zarówno dzieci jak i dorosłych dostępna siatkówka plażowa oraz boisko do piłki nożnej. Domek urządzony na wyższy standard, wyposażony we wszystko co niezbędne. Właściciele sympatyczni i bardzo pomocni. Chętnie odwiedzimy to cudowne miejsce ponownie 🙂

Host: Kasia i Kamil
2021-07-26

A my chętnie będziemy Was ponownie gościć :) Dziękujemy i pozdrawiamy!


5

Przepiękne miejsce! Spędziliśmy tydzień w punkt Mazury i był to najlepszy urlop! Domek pięknie urządzony z klimatem! Niczego nam nie brakował! ❤️ Pozdrawiam przemiłych Gospodarzy! :)

Host: Kasia i Kamil
2021-07-16

Pozdrawiany przemiłych Gości 😘!


5

Urocze miejsce, ogromna działka do relaksu w różnych formach. Duża przestrzeń pozwala na odpoczynek nawet jeśli w pozostałych domach też są goście. Widać i czuć zaangażowanie gospodarzy. Teren zadbany i zrealizowany z pomysłem i konsekwencją. Bardzo miły pobyt.

Host: Kasia i Kamil
2021-06-18

Dziękujemy! Cieszy nas, że pobyt udany :)


5

Przepiękne miejsce, widać że wykonane z sercem. Można fantastycznie wypocząć w pięknych okolicznościach przyrody. Domki na bardzo wysokim poziomie estetycznym i funkcjonalnym a Pani właścicielka bardzo gościnna i sympatyczna. Możliwość zamówienia lokalnych produktów które są przepyszne. Bardzo udany wyjazd, szczerze polecam :)

Host: Kasia i Kamil
2021-04-06

Dziękujemy bardzo za wizytę!


5

Super miejsce. Bardzo fajnie położone domy. Bardzo ciepłe z fajną estetyką. Gospodarze bardzo gościnni i pomocni w zorganizowaniu lokalnych produktów.

Host: Kasia i Kamil
2021-04-06

Dziękujemy bardzo za miłe słowa i pobyt! :)


Characters left 5000