Sauersee - review

5

Ale to jest wspaniałe miejsce…. Klimatyczny domek, otoczony lasami i jeziorem. Super kontakt z właścicielem. Ogrodzony Ogródek (co przy nieodwoływanym psie jest wielkim plusem). Polecamy z całego serca i dziękujemy :) na pewno wrócimy


5

Jakie to jest wspaniałe miejsce! Domek ma super klimat, a jednocześnie jest bardzo wygodny. Na zewnątrz ogrodzony teren wychodzący prosto na jezioro... A za płotem lasy, mnóstwo zielonych terenów do odkrycia. Można sie tu odciąć od codzienności i wypocząć w ciszy. Gospodarz bardzo miły i pomocny. Spędziliśmy tu cudowny urlop i chcemy jeszcze wrócić.


5

Dobra Warmia nie jest zła ( dom jest przynajmniej po wi fi jeśli już ktoś musi skorzystać ;-)) Fanom świętego spokoju bardzo polecam. Gospodarzy nie widziałem także też mogę polecić ;-) PS. wykombinujcie hamaki. Do następnego!


5

Fantastyczne miejsce, dookoła tylko las, mnóstwo zieleni i cisza jak makiem zasiał. Idealne dla tych, którzy chcą odpocząć od cywilizacji i zgiełku miasta. Wypoczęliśmy setnie i nie możemy się już doczekać kolejnej wizyty w Sauersee 😊 Pan Adam stworzył prawdziwy raj na ziemi!

Host: Adam
2022-05-09

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :) Serdecznie zapraszamy ponownie, obiecujemy jeszcze więcej zieleni ;)


5

Pan Adam w informacji meldunkowej napisał, że to dom, nie hotel. I to jest najlepsze określenie tego miejsca. Czuliśmy się prawdziwie jak w domu. Wśród ciszy przerywanej jedynie dysputami leśnych zwierząt, w przeurokliwej okolicy nad w sam raz skrytym jeziorem stoi stary DOM. Wygodnie zmodernizowany ale tak, że wciąż czuć tu dawnego ducha. Z przyjemnie skrzypiąca podłogą, przytulnym salonem z kominkiem i w pełni domową kuchnią. Tam jest wszystko czego potrzeba do życia. A czego nie ma - dostarcza niewidzialna ręka. BRAWO Panie Adamie! Dziękujemy :)

Host: Adam
2022-02-16

Pani Joanno, bardzo dziękujemy za mile słowa :) Bardzo się cieszymy że poczuliście się Państwo jak w domu, tak jak obiecywałem, dobry duch czuwał :) Wiem że Państwo do nas trochę daleko, ale s7 już prawie skończona ;) więc zapraszamy częściej !


5

Wyjątkowe miejsce, jeżeli szukasz wyciszenia i muzgowego resetu. Dom jest przepiękny, skrzypiący, klimatyczny, żyje własnym życiem. Wielki plus za gramofon z kolekcją winyli i piuanino :) Zabraliśmy ze sobą dwie torby przyborów do gotowania: garnki, noże, przyprawy, i inne takie. Tylko, po co. Tam było wszystko, kuchnia zaopatrzona idealnie, ostre noże, wszystkie przyprawy, kawa, herbata, nawet żeliwna patelnia grilowa była. Mega plus za włoską kawiarkę :))) Wygodne łóżko, miękkie poduszki, duża wanna. Ale nic nie zastąpi widoków, które Cię otaczają. Budzisz się i przez dwa okna w sypialni wita Cię zieleń swierkowego lasu i widok jeziora. Kąpiel w wannie z widokiem na jabłoniowy sad, nawet jak, siedzisz na toalecie to masz piękny widok na jezioro :) Miejsce idealne do odpoczynku i resetu. Jeżeli "jestem z warszawy" to lepiej jedz do hotel gołębiewski w mikołajkach :) To jest miejsce dla ludzi z 3miasta. wielkie dzięki P.

Host: Adam
2022-02-16

Panie Piotrze, bardzo dziękujemy za mile słowa :) Staramy się żeby nic Państwu nie brakowało, tak, żebyście mogli zająć się tylko wyciszaniem :) Zapraszamy ponownie!


5

Miejsce idealne na opoczynek i wyciszenie się. Można się wybrać na spacer, posiedzieć na pomoście albo robić nic w ogrodzie, albo przytulnym domu z kominkiem. Wszędzie tylko natura i spokój:) Do nic nie robienia idealnie pasują pyszny brunch z Kwaśnego Drzewa Sauerbaum oraz obiad z Highland Warmia przywiezione pod same drzwi :)

Host: Adam
2022-02-16

Bardzo dziękujemy :) Mamy mega szczęście z naszymi dostawcami lokalnych pyszności ;) Zapraszamy ponownie!


5

Miejsce piękne, pozwoliło całkowicie odciąć się od codzienności i zgiełku miasta. Pobyt ogromnie udany, okolica urokliwa a nam nie brakowało naprawdę niczego! Pan Adam pomyślał i zadbał o wszystko. Ogromnie dziękujemy, to był dla nas naprawdę niezapomniany weekend.

Host: Adam
2022-02-16

Bardzo dziękujemy :) I oczywiście zapraszamy ponownie :)