Sen&Wino - review

5

Bardzo ładna okolica, cisza i spokój na tyle, na ile to możliwe do osiągnięcia w całkiem dużym mieście obleganym przez turystów. Domki stoją ukryte na polanie za drzewami, więc nic nie mąci widoku, mimo że obok jest kilka innych budynków. Bardzo blisko znajduje się apteka i market (Biedronka), oraz stacja PKP więc można wpaść bez samochodu i zaopatrzyć się w jedzenie na miejscu. Wnętrza ładnie urządzone i wygodne, chociaż przy 7 osobach może być już ciasno. 4-5 osób to optymalna ilość. Bez problemu można skotnaktować się z właścicielami i poprosić o włączenie sauny lub jacuzzi.


5

Super miejsce, bardzo mili i pomocni gospodarze. Domki czyste i wygodne w pięknej, spokojnej lokalizacji. Jacuzzi, sauna oraz basen w sam raz na wieczorny odpoczynek. I do tego genialne wino. Z przyjemnością tu wrócę. Polecam!


5

Fajne miejsce na rodzinny wyjazd. Duży, zadbany teren, cudowni właściciele, ładne, dobrze wyposażone domki. Do tego trampolina dla dzieci i pyszne wino dla rodziców ;-). Trzymamy kciuki za dalsze inwestycje! Polecamy to miejsce.


5

Spędziliśmy tu fantastyczny tydzień z dwójką dzieci. Dom dobrze wyposażony, pięknie urządzony, a ogromne przesuwane okna wychodzące wprost na ogród i winnicę powodowały, że cały dzień de facto spędzaliśmy w naturze. Zakupy spożywcze ,ale też zamówienia jedzenia z dostawą były bezproblemowe. Degustacja wina i serów wyjątkowa, my i nasi goście byliśmy zachwyceni. Pani właścicielką przemiła. Z pewnością wrócimy!


Characters left 5000