Siedlisko Gacanek - review

4

Piękne miejsce, pełne uroku i zaprojektowane i zadbane z największym pietyzmem. Jest pomost z leżakami i hamaki, rowery i łódka...i koty, pyszne śniadania oraz cisza, jezioro i las pełen odgłosów leśnego życia. Jeśli chcą Państwo odpocząć, leniwie czy aktywnie a na dodatek pod opieką miłych gospodarzy...polecamy.


5

Rewelacja dla każdego w niepowtarzalnej i smacznej atmosferze! Zawsze czekam z utęsknieniem na kolejny pobyt! Właśnie się pakuję na majówkę i to bez względu na pogodę - tam promieniuje SLOŃCE od GOSPODARZY!!!


4

Siedlisko służy prawdziwej ucieczce od wielkomiejskiego gwaru i chaosu, korporacyjnego "ciśnienia" i zabójczego tempa. Detoks dla duszy i zmysłów, tutaj NIC NIE MUSISZ. Ciiiiiiiiiisza , przeplatana jedynie "muzyką" NATURY. Przyjaźni gospodarze, p.Ewa dostarcza strawy dla ducha (książki, opowieści, galeria) jak i podniebienia (urozmaicone, smaczne, efektownie podane śniadanka) , a p. Marek uśmiechu i dobrego słowa ;) Raj dla wędkarzy (jeziorko), ale...mniej "wtajemniczeni"mogą popływać po jeziorze łódką (przyjemne doświadczenie :) Rowery raczej na krótsze trasy , choć mnóstwo pięknych tras dla wytrawnych rowerzystów :) . Otoczenie - zdecydowanie dla wielbicieli angielskich, nie francuskich ogrodów :):):). Bardzo ciekawa borowiacka architektura , duża przestrzeń mieszkalna-cenne !! Dobrze wyposażone w wygodne, ogrodowe meble wypoczynkowe (od ławeczek, foteli, leżanek po zawieszone wśród uroczych brzóz hamaków). "Wsi spokojna, wsi wesoła......" , miejsce zdecydowanie nie dla każdego , choć urokliwe.


Characters left 5000