Szczęśliwisko - review

5

Świetne miejsce, dostaliśmy wszystko co potrzebowaliśmy na kilkudniowy pobyt w gronie przyjaciół. Teren jest ogrodzony co dla nas - właścicieli psów było jedną z najważniejszych rzeczy. Cały wjazd na teren jest bardzo bardzo urokliwy, a rozrywek nie brakuje dzięki saunie i boisku do tenisa. Było cudownie i na pewno jeszcze wrócimy bo z Warszawy to tylko 50 min :)


5

Wspaniałe miejsce na dużej grupy przyjaciół. Bardzo ładny, klimatyczny dom, swietnie wyposazony z ogromnym terenem dookola. Najbardziej podobał nam sie gigantyczny stół w kuchni z ławami dookoła gdzie zmiesciło sie 7 rodzin :) Do tego bardzo miły kontakt z właścicielami. Bardzo polecam!


5

Piękny dom i cudownie klimatyczne miejsce. Na chwilę odpoczęliśmy od pracy i cywilizacji. Cała grupa była zachwycona, uroczo spędziliśmy czas. Ci, którzy jeszcze tu nie zagościli, już mogą żałować. Pięknie dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy :)

Host: Agata
2022-09-28

Bardzo się cieszę, że spędziliście Państwo udany weekend w Szczęśliwisku :) Serdecznie zapraszamy ponownie!


5

Pani Agato, bardzo dziękujemy, piękny dom, niczego nam nie brakowało! Fantastycznie że był kominek i sauna i ten wielki stół bardzo się nam sprawdził. Dziękujemy też za cierpliwość w odpowiadaniu na pytania :-)

Host: Agata
2022-01-25

Panie Piotrze, bardzo się cieszę, że się udało i spędziliście Państwo miły czas :) Zapraszamy ponownie! :))


5

Świetny dom dla dużej grupy i aktywnego wypoczynku, fajny kort tenisowy na miejscu. W domu też sauna. Dużo miejsca na wspólne posiłki. Gry planszowe na wyposażeniu. Nie sposób się nudzić. Do tego dom naprawdę bardzo klimatyczny. I last but not least, całkowicie bezproblemowa rezerwacja - świetny kontakt z panią Agatą. Polecamy:)

Host: Agata
2021-11-17

Bardzo miło było nam Państwa gościć :) Zapraszamy ponownie i dziękuję za super opinię :))


5

Było świetnie, dzieci i dorośli bardzo zadowoleni, nie mamy najmniejszych nawet zastrzeżeń. Zdecydowanie polecamy!

Host: Agata
2021-05-31

Bardzo dziękuję i zapraszam ponownie :))


5

W imieniu całej rodziny napiszę, że było fantastycznie:) Miejsce z dobrą energią, byliśmy krótko (2 noclegi) ale świetnie wypoczeliśmy. Dom bardzo wygodny, zgodny z opisem i ze zdjęciami. Teren - kort, przestrzeń, taras - super. Gospodyni (kontakt tylko mailowy) - miła, pomocna i elastyczna. Pan Mirek, który nas przywitał i pożegnał na miejscu - bardzo miły. Miejsce z potencjałem na rodzinne uroczystości. Chętnie wrócimy.


5

Domek bardzo dużo i piękny, dużo miejsca i dużo do robienia na miejscu. Pani Agata była bardzo miła, i zorganizowała domek pod nas żeby było nam jak najwygodniej. Cała grupa była zadowolona, i już chcemy wracać.

Host: Agata
2021-03-09

Bardzo dziękuję :) I bardzo się cieszę, że się podobało!! Serdecznie zapraszamy ponownie!!