Wilcza Ostoja - Szara Wilczyca - review

5

Szara Wilczyca identyczna jak na zdjęciach. Super, że można korzystać z prywatnego dojścia do jeziora czystego jak żadne inne, które dotąd widziałam. Urzekające trasy pieszo-rowerowe w Drawskim Parku Krajobrazowym. Bliskość natury pozwoliła odpocząć od hałasów dużego miasta. Domki w Wilczej Ostoi faktycznie oddalone są od siebie dając komfort prywatności dla każdego, choć mieliśmy małą przygodę z psami sąsiadów. Było trochę zamieszania. Poza tym cudowna okolica i obiekt. Faktycznie nawet przy braku wifi i tv można odpocząć z dziećmi w różnym wieku. Przyroda gwarantowała masę doświadczeń. Polecam bardzo to miejsce.


5

Wilcza Ostoja to miejsce klimatyczne, dom z duszą, urządzony ze smakiem. Wszędzie widać dbałość gospodarzy o potrzeby gości. Mnóstwo książek, dobrze wyposażony aneks kuchenny, przytulna weranda. Dla lubiących ogniska też wszystko pod ręką. Bardzo udany pobyt, żal wyjeżdżać.


5

Pierwsze wakacje naszego dzidziusia okazały się wspaniałe. A jeśli wypoczywasz przy 3miesięcznym maluszku, to wiesz, że jest naprawdę dobrze. Wrócimy do Was na pewno!


5

Świetne miejsce, piękny dom, bardzo czyste jezioro! Na tej samej działce, ale w komfortowej odległości znajdują się jeszcze dwa mniejsze domki. Pomiędzy domkami nie ma dodatkowych ogrodzeń, o czym warto wiedzieć, jeśli wybieramy się na wakacje ze zwierzakami lub nie tolerujemy ewentualnej możliwości spotkania z psem sąsiadów. Kameralna prywatna plaża i 2 pomosty znajdują się bardzo blisko domu, ale nie są do wyłącznej dyspozycji gości Wilczej Ostoi - są współdzielone z kilkoma sąsiednimi gospodarstwami. Przytulny, komfortowy dom i piękna okolica pozwalają świetnie wypoczywać przy każdej pogodzie i pewnie o każdej porze roku.


5

Wilcza Ostoja ujęła nas swoim pięknem. Dom jest fenomenalny! Piękny i wyjątkowo funkcjonalny. Cisza, spokój …jezioro, śpiew ptaków, szum sosen sprawiają, że w tym miejscu można totalnie się zrelaksować. Minusem jest brak możliwości spaceru wokół jeziora – prywatne działki są ogrodzone do linii brzegowej, wszędzie spotyka się tabliczki „teren prywatny”. Jednak samo miejsce jest urokliwe i polecamy wszystkim, którzy pragną się zresetować. Dziękujemy!


5

Piękne miejsce w środku lasu :) blisko jeziora. Cicho i spokojnie a dom bardzo przytulny i przestronny. Woda w jeziorze czysta a okolica bardzo urocza. Polecamy.


5

Cudowne miejsce i bardzo przemyślany i funkcjonalny domek! zdjęcia nie oddają tego zachwytu jaki zrobił na nas domek, porostu wielkie "wow" ! :)


5

Domek śliczny . Cisza i spokój. Mozna porąbac drewna jesli ktoś jest spragniony takiego zajęcia. Do jeziora na pomost trzeba dojść ale jest bardzo urocze. Polecam


5

Piękne, spokojne miejsce. Nic dodać nic ująć:-) Domek jak z magazynu wnętrzarskiego. Pełny relaks😊😊😊


5

Bardzo dziękujemy za gościnę w Wilczej Ostoi, ktora jest również ostoją ciszy, relaksu i piękna. Drewniany dom zaszyty w sosnowym lesie urzeka przemyślaną architekurą i wystrojem. Jezioro Siecino z krystalicznie czystą wodą i spokojna okolica pozwalają na prawdziwy pełny relaks i wyciszenie.


5

Miejsce fantastyczne. Własny pomost. Czysta woda w jeziorze. Piękne krajobrazy. Rewelacyjny domek z dobrą energią. Wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy. Cisza w koło. Rankiem pod domek podchodzą zające. To miejsce gdzie można prawdziwie odpocząć od codziennego pędu i zgiełku. Pozdrawiamy.