Wild Kalait "Kalaitka" - review

5

Świetna alternatywa dla tradycyjnych wakacji, właściciele przemili, autko zadbane, sprawne a ogrzewanie postojowe robi robotę gdy noce są chłodniejsze. Bardzo polecam!


5

Absolutnie genialny wypoczynek. Żal było oddawać ! Auto super, łatwo się prowadzi, super system dźwiękowy, mega dużo uniwersalnych skrytek i funkcji i dodatkowego wyposażenia które sprawia że czuje się jak w domu 😊 Właściciele mega komunikatywni i pomocni. Była to nasza pierwsza przygoda z vanlife i (i że względu na trafienie na to auto) na pewno nie ostatnia.


5

California wyposażona we wszystko co może być potrzebne na wyjeździe, przez kilka dni nie zabrakło nam niczego. Trzeba mieć tylko swoją pościel. Do tego super kontakt z Łukaszem. Polecamy wszystkim i na pewno jeszcze wrócimy!


5

POLECAM !!! POLECAM !!!AUTO JEST NOWE!!! SPRAWNE!!!! AUTO : Prowadzi się jak osobówka. Manewrowanie, zawracanie bez problemu. Napęd 4x4 i blokada tylnego mostu - pozwala wjechać i wyjechać z miejsc gdzie to samo auto z napędem na jedną oś nie da rady. Zima i góry tylko 4x4. Ogrzewanie jest bardzo wydajne, można się ugotować. Skrzynie biegów 6 stopniowa daje cudne wyniki spalania i jazdy. A 150 koni mechanicznych robi dobrą robotę na trasie, nie ma chwili , że brak Ci mocy pod nogą ( wyprzedzanie ) . WŁAŚCICIEL : Serdeczny "ludzki człowiek " :) Sensowny, konkretny. Pozdrawiam.


5

Po wielokrotnych wakacjach w zestawie samochód osobowy + namiot, wypoczynek w Wild Kalait to prawdziwy luksus. Spędzone 17 dni we wrześniu w samochodzie z córką 20 miesięczną na pokładzie. Auto wyśmienicie wyposażone, bez problemu pomieściło szpargały 3 osobowej rodziny. Ogrzewanie postojowe bardzo uprzyjemnia noce. Bezproblemowo można samodzielnie przyrządzić i spożyć posiłki. Kontakt z właścicielami rewelacyjny. Serdecznie polecam.


5

Dobry kontakt z miłym właścicielem. Bardzo dobrze przygotowany i wyposażony samochód, którym wygodnie można wjechać niemal wszędzie. Polecam.


Characters left 5000