Chata w Niebie - hodnocení

5

Nazwa Chaty absolutnie odpowiednia, szczególnie nocą, jeszcze nigdzie nie widzieliśmy tylu gwiazd i tak blisko! Mimo 10 osób mieściliśmy się bez problemu, wykorzystując cudowny taras na śniadania , duży stół w jadalni wieczorami i pokój w podziemiach do gier😃 Jeszcze sauna i jacuzzi po całodniowym rowerowaniu i czego można chcieć więcej 🤗 Szczerze polecam 😍


5

Ta Chata to absolutne mistrzostwo! Chociaż nasz pobyt miał miejsce w kwietniu, do tej pory wspominam te piękne chwile, które mogliśmy przeżyć z okazji moich urodzin. W 10 osób nie dość, że zmieściliśmy się swobodnie w domku, mieliśmy też możliwość podzielenia się na podgrupki i spędzania czasu w wybrany sposób - niektórzy w saunie na dole, część gotując obiad w cudownej kuchni z widokiem na ogród, jeszcze inni odpoczywając na tarasie obserwując góry. Jesteśmy zachwyceni rozkładem domku oraz jego funkcjonalnością. Piękny, drewniany design, odpowiednio dużo pokoi, pełne wyposażenie kuchni, zaciemniona sala filmowa na dole... Jest co odkrywać i jak się bawić. Myślę, że najlepszą rekomendacją dla Chaty w Niebie są słowa, które padły z ust każdego z naszej ekipy: "musimy tam wrócić!". Dlatego już zastanawiam się nad rezerwacją w sezonie letnim '23, ponieważ okolica ma wiele do zaoferowania pod kątem spacerów i eksplorowania fauny i flory, również tereny przy samej chacie proszą się o hasanie, czego niestety nie było nam dane doświadczyć ze względu na śnieg w połowie kwietnia! Piękne miejsce, świetni i przemili właściciele, z którymi nie ma żadnego problemu się dogadać i niezapomniane chwile relaksu to coś, czego można być pewnym wybierając się do tego domku. Ja wracam na pewno ;)


5

Jak w Niebie. Spędziliśmy w Chacie wspaniały tydzień. Świetna miejscówka, spokój i piękne widoki na masyw Babiej Góry. Chata ugościła nas i przyjaciół, czyli 2 rodziny i kilka psów. Miejsca jest dużo, kuchnia dobrze wyposażona. Beztroskie wakacje w komfortowych okolicznościach. Kontakt i komunikacja z panią Martą (właścicielką) bardzo dobre. Bardzo polecam!


5

Pobyt Chacie w Niebie był naprawdę udany. Dzięki dobrym instrukcjom dojazdu dotarliśmy na miejsce, odebraliśmy klucz i mogliśmy cieszyć się wypoczynkiem. Na 6 osób dom jest idealny - wystarczy kupić coś do jedzenia, a wszystko inne jest na miejscu - od świetnie wyposażonej kuchni, przez saunę po elementy rozrywkowe - telewizory, konsolę czy rzutki. Z domu możemy spokojnie dojechać w inne ciekawe miejsca - polecamy Babią Górę :) Bardzo zależało nam na dobrym internecie (był) i miejscu, gdzie moglibyśmy spokojnie pracować - tu idealny jest duży stół w salonie. Mała lodówka na napoje i nasłoneczniony taras tylko dopełniły obrazu miejsca świetnego na wypoczynek.