Ulož Pozri si galériu

Obudź wiosnę w sobie! Warsztaty coachingowe.

Preložené automaticky pomocou Google Translate

Dzięki tym warsztatom nauczysz się radzić sobie z przeciwnosciami losu, poczujesz się lepiej w swojej skórze i będziesz żyć bardziej.

Wiosna jest magiczna. Po zimowej stagnacji wraca radość życia, a co za tym idzie chęć zmiany. To dobry moment by zatroszczyc się o siebie i wziąć udział w warsztatach, które zregenerują ciało, duszę i umysł, Utulą niedoskonałości, dodadzą wiatru w skrzydła i obudzą do życia pełniejszego.
Oprócz warsztatów, głębszych rozmów, medytacji będzie wyjście w góry, ognisko, gry planszowe, książki i co istotne; pyszne, domowe jedzenie. A to wszystko w kameralnym gronie (max 6 os) i wyjątkowej przestrzeni, która została specjalnie przygotowana do tego celu w Nietuzinkowie (Świeradów-Zdrój).

Za oknem natura, spokój, kojące widoki Gór Izerskich i klimatyczne wnętrza starej, drewnianej chaty. Czas relaksu i wypoczynku, otwartych rozmów, radości i refleksji nad tym gdzie jestem i dokąd zmierzam. Atmosferę i sprzyjające warunki do zajrzenia wgłąb siebie oraz znalezienia złotego, własnego środka na pójscie do przodu, trzymać w sowich rękach będę Ja-Renia Nicpoń. Stosowana metodologia to praca oparta na doświadczaniu. Jestem akredytowanym coachaem, absolwentką zacnej szkoły coachingu w USA z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem.
Organizując wyjazdy z rozwojem łączę swoje dwie pasje i doświadczenie z branży turystycznej i coachingu. Stworzyłam produkt z myślą o ludziach, którzy są otwarci na poprawę jakości swego zycia, chcą siegać wyżej czy patrzeć szerzej. Dzięki programom jakie oferuję uczestnicy zmieniają sposób myślenia, nastawienie do siebie, pracy i życia. Przestają utyskiwać, znajdują rozwiązania na swoje wyzwania i mają śmiałość realizować plany, marzenia!

Renia Nicpoń

Žil som v Londýne, New Yorku a Los Angeles, ale svoje miesto som našiel až tu v Jizerských horách, v dvestoročnom dome. Tu mám pocit, že žijem v súlade so sebou samým a nemusím nič robiť. Vo voľnom čase športujem, tvorím, cvičím vďačnosť. Stáva sa, že vyrábam tinktúry a konzervy. V kuchyni ma môžete stretnúť pri pečení cukroviniek alebo varení nevšedných jedál.


Rád spoznám nových ľudí a na požiadanie zorganizujem počas vášho pobytu sedenia osobného rozvoja alebo meditácie. Profesionálne som akreditovaný kouč, ktorý vás podporuje pri zlepšovaní kvality vášho života. Tvorím ručné práce a rada spoznávam svet. Ak máte chuť, môžeme si vymeniť cestovateľské zážitky, porozprávať sa o živote a ľuďoch pri spoločnom stole (aj v angličtine).

Netradične vytvorené sama sebou a s pomocou priateľov. Umelé prvky som vymenil a nahradil prírodnými materiálmi, starostlivosťou o detaily som dal nový charakter, pretože verím, že všetka krása je v nich obsiahnutá. Preto vás privíta veniec na dverách, čipky...
na stoloch a drevené dosky vŕzgajúce pod nohami. Mám veľa zelenej a modrej, volány, výšivky, veci prinesené z ciest. V mojej záhradke je zelenina, mäta, sedmokrásky, nechtíky a žeruchy, ktoré využívam aj v kuchyni.

Pozývam vás na miesto, kde sa dá stíšiť, stretnúť sa s prírodou a stráviť drahocenný čas. Stačí si ľahnúť na lehátko, zavrieť oči, cítiť trávu pod nohami a začať skutočný oddych.
viac

na kameralny warsztat coachingowy zapraszamy 6 osób
poranna medytacja, warsztaty coachingowe, warsztaty rękodzielnicze
karmimy pysznie od śniadania po kolację
naokoło cisza, święty spokój i czas dla Ciebie - wykorzystaj to!
będziemy poprawiać swoje relacje ze światem, podróżować wgłąb siebie i dawać sobie moc!
jesteśmy w Izerach, więc można wziąć sprzęt do sportów górskich

Program

Piątek
16-18:00 przyjazd i rozgoszczenie
18:30 obiadokolacja, zapoznajemy się!
20-22:00 sesja coachingowa "Odkrywanie własna misja" (2h)

Sobota
08:30 medytacja poranna
09:00 śniadanie
10-14:00 wyjście w góry — praca coachingowa w terenie, obecność obowiązkowa (4h)
14:15:00 lunch po zejściu z gór
15-19:00...
czas dla siebie na relaks w ogrodzie czy spacer po okolicy
19:00 ognisko i kolacja z ogniska ew. jeśli pogoda nie dopisze to pierogi party - wspólne lepienie pierogów i smakowanie

Niedziela
- 08:00 medytacja poranna
- 08:30 śniadanie
- 09:00-13:00 warsztat coachingowy, zamykanie propcesu,podsumowanie, refleksje (4h)
- coś na ząb na dowidzenia

*Zastrzegamy sobie prawo do drobnej modyfikacji programu
* Prośba o uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach programu.
*Przed powierdzeniem przesłane będą pytania kwalifikacyjne poprzez wiadomość
viac

Kde budem spať?

W klimatycznej, starej (dwustuletniej!) chacie. Czekają na Was wyglancowane pokoje 2 osobowe z dużymi łóżkami urządzone rustykalnie z odrobiną nowoczesności. Łazienkę mamy wspólną i trzeba do niej pobiec schodami, ale tę niedogodność rekompensuje klimat domu i świetna atmosfera stworzona przez jej mieszkańców.... Dla większego komfortu oferujemy szlafroki, zestaw ręczników, kosmetyki hotelowe, suszarkę do włosów. Jest też przeszklona weranda z pięknym widokiem na ogród i możliwością wypatrywania sarenek. viac

Čo budem jesť?

Dla Waszej wygody przygotowaliśmy kącik kawowo-herbaciany, z którego możecie skorzystać w każdym momencie. Upieczemy antystresowe ciasteczka z przepisu Św. Hildegardy, dla pociechy nazywając je ciasteczkami szczęścia.

Podczas pobytu oferujemy pełne wyżywienie. Jednodaniowe lunche, obiadokolacje, przekąski...
i napoje (napary ziołowe, kawa herbatki ) podczas warsztatów. Pyszne śniadania w formie bufetu, na których posmakujecie domowej roboty sera z czarnuszka czy omlecika z jaj od poczciwej Pani Eli. Oczywiście, że nie może zabraknąć naszych popisowych dań, zupy nietuzinkowej i ciasta domowego wypieku. Będzie dużo smakołyków od lokalnych dostawców. viac

Čo môžem robiť?

Absolutnie nie ma na to szans, bo program wydarzenia naładowany jest atrakcjami! Będziemy odkrywać swoją wyjątkowość, odwagę, uczyć się jak być dobrym i uważnym dla siebie oraz każdego ranka medytować i spacerować po lesie w drodze na Stóg Izerski.

Postaram się wyposażyć Cię w dawkę pozytywnego myślenia,...
narzędzia pomagające w zarządzaniu sobą w dzisiejszej, czasem trudnej rzeczywistości, zintegrować umysł z sercem, by sięgać po to co ważne.

Czekają na Ciebie także planszówki, albumy podróżnicze, książki rozwojowe, puchowe pielesze i sielankowa, pełna miłości aura domu unosząca się w powietrzu. Ponado, ogród ze starodrzewiem, leżaki, hamaki i dobiegający śpiew ptaków.
viac

Čo pre deti?

Nietuzinkowo jest azylem dla zmęczonych dusz, dedykowany wyciszeniu i zwolnieniu tempa. Chcemy, abyście skupili się tylko na sobie i niczym się nie przejmowali, dlatego dzieciaki zostawcie w domu.

Video

Cena

Cennik wyjazdu

cena za osobę
zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, uczestnictwo w zajęciach 1300 zł

Możliwa dopłata do pokoju 1-osobowego - 300 zł.

Platobné a rezervačné podmienky

Zadatek wynosi 500zł a w przypadku rezygnacji zmienimy termin czy zamienimy nazwiska bezkosztowo.
W pozostałych sytuacjach niestety nie zwracamy zadatku ze względu na oraniczoną ilość miejsc noclegowych.

Pravidlá miesta

Platobné a rezervačné podmienky

Zadatek wynosi 500zł a w przypadku rezygnacji zmienimy termin czy zamienimy nazwiska bezkosztowo.
W pozostałych sytuacjach niestety nie zwracamy zadatku ze względu na oraniczoną ilość miejsc noclegowych.

  • Przelew
Čas príchodu a odchodu
  • Príchod od:16:00
  • Odchod do:14:00
Adresa
  • Główna 15
  • 59-850 Świeradów-Zdrój

Ako sa tam dostanem?

Tras jest kilka, wpiszcie w Google nazwę Nietuzinkowo i Was zaprowadzi. A ja polecam tę (ładna widokowo): warto zjechać z A4 zaraz za Legnicą na drogę nr 3 Jelenia Góra/Zielona Góra. Nastepnie z Jeleniej Góry drogą nr 30 na Zgorzelec i przed Gryfowem Śląskim zjechać w lewo na Świeradów. Tuż przed Świeradowem we wsi Orłowice skręcić w prawo- granica czeska i Uzdrowisko Czerniawa. Przy pierwszym skrzyżowaniu skręcić w prawo kierunek kościół i zamek Czocha. Jadąc kawałek prosto za zakrętem po lewej stronie wyłoni się drewnianny domek i napis na płocie Nietuzinkowo.

Hodnotenia